Ceny żywności wyprzedzają inflację. NBP: Sytuacja jest pod kontrolą

8 lipca 2019, 20:00 | Aktualizacja: 09.07.2019, 08:27
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Żywność

Żywnośćźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Bartek Sadowski

Żywność drożeje i wszystko wskazuje na to, że szybko się to nie skończy. Z podwyżkami przyjdzie nam się mierzyć na pewno do końca roku.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • taka prawda (2019-07-09 00:25) Zgłoś naruszenie 325

    Żadnej szczególnej suszy nie ma , a w zeszłym roku i przed to były nawet ulewy. Wszystko ostatnio jest dobre , żeby na to zwalić drastyczny wzrost cen. Źle jak pada i jak nie pada, kiedy wieje i nie wieje, jak jest słonecznie i jak nie ma słońca. Żywność zaczęła drożeć wkrótce po obj3ciu władzy przez PiS i nie miało to wtenczas nic wspólnego z pogoda.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nie samym chlebem ...(2019-07-09 10:16) Zgłoś naruszenie 260

    Nie samym chlebem zyje czlowiek lecz slowem ktore pochodzi z ust moich. To ja wasz buk Jarosław.

    Odpowiedz
  • xxx(2019-07-09 10:21) Zgłoś naruszenie 1820

    Dla mnie to jedno wielkie statystyczne pier.... O czym oni mówią o 5 - 7% wzorstu cen ?? Cukier w zeszłym roku za 1 kg 1,5 zł teraz blisko 3 to jest 5 - 7% ? i wymieniać można z każdym podstawowym produktem spożywczym NIEPRZETWORZONYM !!

    Odpowiedz
  • Glapcio(2019-07-08 20:50) Zgłoś naruszenie 183

    Zajęty jestem. Gabinet sztabami złota sobie wykładam.

    Odpowiedz
  • Starla(2019-07-09 07:12) Zgłoś naruszenie 122

    Sytuacja jest pod kontrola bo wybory na horyzoncie

    Odpowiedz
  • Gosc(2019-07-08 21:38) Zgłoś naruszenie 119

    Oj zaplaczecie jeszcze za PO bo ile można wszystko zwalać na duszę.

    Odpowiedz
  • Fakt(2019-07-08 20:31) Zgłoś naruszenie 106

    Susza+ oto co nam zaproponował Kłaczkynsky. Nie pada już od 1-2 miesięcy, ceny żywności szaleją :(

    Odpowiedz