KPRM: Marcin Horała pełnomocnikiem rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (krótka)

28 listopada 2019, 09:23 | Aktualizacja: 28.11.2019, 11:07
Źródło:PAP
Marcin Horała w czwartek został pełnomocnikiem rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego - węzła mającego zintegrować transport lotniczy, kolejowy i drogowy - poinformowała KPRM.
wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (30)

  • Marek(2019-11-28 18:25) Zgłoś naruszenie 20

    Pan Morawiecki wspominał, ze potrzebuje na to stanowisko osoby doświadczonej I kompetentnej- taki właśnie jest Pan Horała. Dodatkowo bogate cv , powiem szczerze, ze to odpowiedni kandydat.

    Odpowiedz
  • Mikołaj(2019-11-28 18:39) Zgłoś naruszenie 10

    Akurat myślę, ze Horała jest dobrym kandydatem na to stanowisko. PiS nie obsadza swoich kolesi , tak jak PO. Wiadomo też, ze PiSowi zależy na dobrze wykonanej pracy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • fabregas(2019-11-28 20:06) Zgłoś naruszenie 10

    Super widzieć jak CPK się rozwija i rząd przechodzi do następnych etapów zarządzania projektem. To najważniejsza inwestycja na mapie Polski od wielu lat.

    Odpowiedz
  • Karson(2019-11-28 19:51) Zgłoś naruszenie 10

    Uważam, że to dobra i przemyślana decyzja. Horała to weteran z zarządzania pracami więc sprawdzi się w roli pełnomocnika.

    Odpowiedz
  • Marcin(2019-11-28 18:06) Zgłoś naruszenie 10

    Pan Horala ma wysokie kwalifikacje. Napewno będzie to pomocne w tym przedsięwzięciu. Ma duże doświadczenie, co przyda się napewno w chwili obecnej

    Odpowiedz
  • obserwator(2019-11-28 14:26) Zgłoś naruszenie 00

    Trzymam kciuki za Horałę. Wygląda na pewno obiecująco.

    Odpowiedz
  • Marianna(2019-11-28 22:48) Zgłoś naruszenie 00

    Według mnie to dobrze, że pieczę nad budową lotniska objął pan Horała. To zbyt duże przedsięwzięcie, aby pozostawić je samemu sobie. Według mnie dobry ruch premiera.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-28 14:00) Zgłoś naruszenie 01

    Niezły kawał po Polsku!!! Polska prezesami żyje i to od bardzo dawna!!! Hahaha, mamy prezesa na CPK!!! Kiedy pierwsze wbicie łopaty??? Jeszcze chyba brak prezesa na EJ, farmy wiatrowe na Bałtyku, na fabryke aut elektrycznych itd....!!! Po prostu trzeba bardzo dobrze płatne i kluczowe stanowiska krewnymi i znajomymi osadzić!! LooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Danuta(2019-11-28 16:28) Zgłoś naruszenie 00

    Dotychczasowa kariera Horały to fala sukcesów. Na pewno pomoże w sukcesie na jaki zapowiada się CPK.

    Odpowiedz
  • Katarzyna(2019-11-28 16:26) Zgłoś naruszenie 00

    Doskonała decyzja, Horała to wybitny ekspert z długą i owocną karierą.

    Odpowiedz
  • bonanza(2019-11-28 14:25) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem akurat nie ma obawy o Horałę. PiS-owi zależy na powodzeniu tej inwestycji, więc byle kogo na pewni by nie dali. To nie PO, że stanowiska dostają karierowicze i leśne dziadki.

    Odpowiedz
  • Karla(2019-11-28 14:19) Zgłoś naruszenie 00

    CPK to ważny człowiek i potrzebuje sprawnego menadżera takiego własnie jak Horała.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Rezig(2019-11-28 13:05) Zgłoś naruszenie 00

    Dobra nominacja. Taki pełnomocnik na pewno usprawni prace nad CPK.

    Odpowiedz
  • Robert(2019-11-28 13:10) Zgłoś naruszenie 00

    Szanuję za dobry wybór i trzymam za słowo odnośnie 2027!

    Odpowiedz
  • Dobry chłopak(2019-11-28 14:17) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem bardzo dobry wybór. Premier Morawiecki nie myli się co do ludzi na takich stanowiskach.

    Odpowiedz
  • Aleksander(2019-11-28 14:21) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze, że coraz lepsi specjaliści włączani się w CPK. Widać, że rząd traktuje ten projekt bardzo poważnie.

    Odpowiedz
  • Tymek(2019-11-28 14:29) Zgłoś naruszenie 00

    Horała człowiek kompetentny. Pokazywał to w poprzednich miejscach pracy. Morawiecki mówił, że potrzeba tutaj osoby z silnym politycznym przebiciem, a Horała właśnie taki jest.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Gary(2019-11-28 14:27) Zgłoś naruszenie 00

    Horała to idealny specjalista by być pełnomocnikiem rządu. Oby wszystko mu się udało.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-28 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    Niezły kawał po Polsku!!! Polska prezesami żyje i to od bardzo dawna!!! Hahaha, mamy prezesa na CPK!!! Kiedy pierwsze wbicie łopaty??? Jeszcze chyba brak prezesa na EJ, farmy wiatrowe na Bałtyku, na fabryke aut elektrycznych itd....!!! Po prostu trzeba bardzo dobrze płatne i kluczowe stanowiska krewnymi i znajomymi osadzić! LooooooooooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • andrzej(2020-01-03 12:41) Zgłoś naruszenie 00

    liczą się umiejętności i cv a nie to z kim trzyma i pod jakim sztandarem... to nie jest piłka nożna i kibicowanie...

    Odpowiedz