Spółka Projprzemu ma umowę z firmą Kupiec na roboty budowl. za 20,8 mln zł nettoWarszawa, 28.11.2019 (ISBnews) - Projprzem Budownictwo - spółka zależna od Projprzem Makrum - zawarła umowę ze spółką Kupiec na roboty budowlane o wartości 20,86 mln zł netto, podała spółka.

"Zarząd spółki Projprzem Makrum powziął informację o zawarciu przez spółkę zależną - Projprzem Budownictwo umowy o roboty budowlane przy budowie budynku produkcyjno-magazynowego wyrobów rolno-spożywczych z częścią socjalno-biurową wraz z utwardzeniem i placami manewrowymi i przebudową instalacji zewnętrznych wodno - kanalizacyjnych, gazowych i energetycznych w miejscowości Paprotnia, ze spółką Kupiec Sp. z o. o. z siedzibą w Paprotni o wartości wynagrodzenia umownego wykonawcy w wysokości 20 869 000 zł netto" - czytamy w komunikacie.

Grupa Przemysłowa Projprzem Makrum działa w prawie 40 krajach na 3 kontynentach. Grupa prowadzi działalność w segmentach systemów przeładunkowych, budownictwa przemysłowego oraz konstrukcji stalowych i systemów parkingowych. Projprzem Makrum jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1999 roku. Od 2016 roku spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Immobile.

(ISBnews)