"Tageszeitung": Merkel stawia na Moskwę. W krytycznym momencie Niemcy i Rosja potrzebują siebie nawzajem

10 stycznia 2020, 15:01 | Aktualizacja: 10.01.2020, 15:17
Źródło:PAP
Angela Merkel

Angela Merkelźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Michele Tantussi

Merkel stawia na Rosję - tak zapowiada sobotnią wizytę niemieckiej kanclerz na Kremlu niemiecki dziennik "Tageszeitung". Według gazety, szefowa niemieckiego rządu liczy, że to Władimir Putin przyczyni się do ustabilizowania sytuacji na Bliskim Wschodzie.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Pełowiec(2020-01-10 21:55) Zgłoś naruszenie 151

    Radość w KOKO POKO,radość w SLD PZPR...nasi panowie berlinsko-moskiewscy górą..

    Odpowiedz
  • fox(2020-01-10 19:24) Zgłoś naruszenie 225

    Polska powinna mięć armię jedną z najmocniejszych w europie jak i na świecie mamy wspaniałą historię i twardy charakter nie zmarnujmy tego ponownie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dżesika od brajana(2020-01-10 17:30) Zgłoś naruszenie 275

    Ależ to nic nowego!!!! Niemcy i Rosja od zawsze są sojusznikami zarówno w rozpoczęciu 2-giej Wojny Światowej jak i w mordowaniu Polaków. Wcale mnie to nie dziwi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Alf(2020-01-10 16:41) Zgłoś naruszenie 296

    A jednak; Niemcy wraz z Rosją nadal marzą o projekcie Eurazja, a póżniej sojusz z Chinami. To się zle skończy dla całej trójki. Ta trójka nie ma wyjścia musi kombinować, bo inaczej zostaną zmarginalizowani !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • YoE(2020-01-10 16:03) Zgłoś naruszenie 339

    Oby jak najszybciej Niemcy i Rosja uległy islamizacji. Wtedy będą się wykrwawiały w wojnach domowych, słabły (pogromy, terror).

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2020-01-10 15:54) Zgłoś naruszenie 236

    Uwaga bo to taka stara i tajna agentka Kremla (agitatorka FDJ, DDR)!!! LooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Hmmmm(2020-01-10 15:33) Zgłoś naruszenie 7715

    Dlatego trzymac z USA.Dawni okupanci i mordercy Polski trzymają się razem kosztem Polski od 300 lat.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz