Polska wskoczyła do elity w inwestycjach. Tak dobrych wyników nie było już dawno

6 lipca 2015, 05:40
Źródło:obserwatorfinansowy.pl

Pierwsza 20. na świecie w napływie bezpośrednich inwestycji zagranicznych w 2014 r. w raporcie UNCTAD, 7. miejsce w Europie pod względem liczby projektów i 3. pod względem miejsc pracy w badaniu EY oraz 5. pod względem nowych inwestycji według fDi Magazine.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • bankowiec(2015-07-06 08:28) Zgłoś naruszenie 00

    hahahahahahaa kreatywna ksiegowość !!!

    Odpowiedz
  • As(2015-07-06 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    Polska znalazła się na wysokim miejscu? Chyba Warszawa... proszę przedstawić jakie wpływy z BIZ miały poszczególne miasta Polski i zobaczymy wtedy ile zgarnia W-wa, a jakie ochłapy dostaje reszta.

    Odpowiedz
  • buehehe(2015-07-06 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    Wybory, wybory...

    Odpowiedz
  • MrKuba65(2015-07-06 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    Jak miło poczytać takie teksty. Napiszcie jeszcze coś o zaangażowaniu polskiej flotylli lotniskowców w Syrii i Tunezji. A dodałbym jeszcze coś o lądowaniu na Marsie polskiego promu kosmicznego. Serce rośnie...

    Odpowiedz
  • Babcia Zagulina(2015-07-06 12:18) Zgłoś naruszenie 00

    Musi być naprawdę żle, że tak " kreatywny " artykuł powstał. Chociaż co za różnica czy to reklama , czy artykuł sponsorowany POlitycznie. A rzeczywistość skrzeczy...niestety !

    Odpowiedz
  • Niemiec33(2015-07-06 16:06) Zgłoś naruszenie 00

    Po co Polakom dobre wiadomości???
    Typowy Polak chcę złe wiadomości czytać jak chodzi o Polsce.
    Polskie ludzie są bardzo wierzoncę i nie potrzebnie im przekazujecie rzeczywistość, ponieważ wierzący człowiek wierzy w swoją teorie.

    Radzę niektórym ludziom przestać chlać i z wioski wyjechać chociaż raz w życiu.

    Odpowiedz
  • azazis(2015-07-06 16:22) Zgłoś naruszenie 00

    zachodnie inwestycje to raczej nic dobrego, oni mają niską rentowność na zachodzie i to samo nas czeka niestety, czas inwestować w Rosji tylko żeby tej korupcji tyle tam nie było

    Odpowiedz
  • marian(2015-07-06 16:53) Zgłoś naruszenie 00

    A co ma z tego Kowalski-kwotę 3 tys. wolną od podatku,ot i cały sukces,do widzenia

    Odpowiedz
  • Alek(2015-07-06 18:48) Zgłoś naruszenie 00

    Czytajac te komentarze juz wiem, ze dobrze sie stanie, ze PiS wygra wybory. Nie sadzilem,ze to kiedys napisze ale wy musicie sie przekonac na wlasnej skorze. Inaczej niczego sie nie nauczycie.

    Odpowiedz
  • czytacz(2015-07-07 13:53) Zgłoś naruszenie 00

    info dla szukających politycznych podtekstów - Raport UNCTAD pojawił sie w sieci 24.6.2015, oficjalnie Polska z 148 (w 2013) wskoczyła na 20 miejsce (w 2014) - str.nr 20 w raporcie - http://unctad.org/en/PublicationsLibrary/wir2015_en.pdf

    Odpowiedz