"Pan Tomasz Szopa, lat 46, dołączył do spółki w lutym 2014 r., od dnia 1 kwietnia 2015 r. pełnił funkcję członka zarządu spółki ds. obszaru B2C, o czym spółka informowała raportem bieżącym nr 9/2015 z dnia 24 marca 2015 r." - czytamy w komunikacie. 

Tomasz Szopa jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie finansów dla kadry zarządzającej na Uniwersytecie Śląskim. W latach 2010-2012 pełnił funkcję dyrektora rynku B2C i SOHO i klientów indywidualnych w Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel Sp. z o.o. dla całej Grupy Telekomunikacji Polskiej. Wcześniej, w latach 2001-2005 pracował w Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel Sp. z o.o. jako dyrektor biura ds. salonów własnych i franczyzowanych i biura rozwoju strategii sprzedaży.Bezpośrednio przed rozpoczęciem współpracy z Netią pełnił funkcję członka zarządu w spółce Hoven Sp. z o.o., dostawcy kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej i odnawialnych źródeł energii, podała również spółka. 

Netia S.A. to największy niezależny operator usług telefonii stacjonarnej w Polsce, a także dostawca usług dostępu do internetu

>>> Czytaj też: Rząd szykuje skok na pieniądze samozatrudnionych? Zobacz, co to może oznaczać dla przedsiębiorców