"Dystrybucja ma charakter niewyłączny w zakresie sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej Ever-Spring Cosmetics lub sprzedaży poprzez strony internetowe sub-dystrybutorów. Umowa została zawarta na okres 3 lat z możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia przez każdą ze stron na warunkach określonych w jej treści, które nie odbiegają jednak od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów" - czytamy w komunikacie.

Produkt ma być sprzedawany zarówno w klinikach medycyny estetycznej, salonach kosmetycznych, ośrodkach spa, jaki i aptekach oraz renomowanych sklepach. Produkt będzie dostarczany przez CCTPL na rzecz Ever-Spring Cosmetics po cenach określonych w umowie, podano również.

Szacowana wartość umowy w 3-letnim okresie jej obowiązywania, biorąc pod uwagę minimalne wartości zamówień, wynosi ok. 2 mln zł.

Adiuvo Investment to firma inwestująca w projekty biotechnologiczne. Celem firmy jest globalna komercjalizacja produktów, w tym m.in. EstheChoc - odmładzającej czekolady. Technologie komercjalizowane przez Adiuvo opracowywane są m.in. na uniwersytecie Cambridge. Od października 2015 r. spółka jest notowana na rynku głównym GPW, jest także wiodącym akcjonariuszem notowanego na NewConnect Airway Medix