Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cesarstwo Austro-Węgierskie grozi przejęciem UE, bitcoin upada. 10 szokujących prognoz na 2018 rok

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
6. „Cesarstwo Austro-Węgierskie” grozi przejęciem UE
6. „Cesarstwo Austro-Węgierskie” grozi przejęciem UE / Media
Oto lista mało prawdopodobnych zdarzeń, które mogłyby okazać się prawdziwym szokiem dla rynków finansowych w nadchodzącym roku.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Programista
  2017-12-15 18:00
  Lubie czytać wypowiedzi półmuzgów o bitcoinie. Wystarczy popatrzeć na prowizję transakcji ile wynosi by dowiedzieć się że przelew kosztuje tyle co pizza. Ale taplajcie dalej jeziorem. BTC to tylko proof of concept.
  0
  zgłoś
 • u
  2017-12-08 01:04
  brakuje prognozy jak to pis zniszczyl polske
  20
  zgłoś
 • HIPER ŚWIATOWA INFLACJA !
  2017-12-07 13:40
  Najśmieszniejsze jest to , że bitcoinem można się wymieniać ba ulicy za gotówkę lub przelewem, a to prowadzi do tego ,że zrynku światowego zniknie w różnych walutach 1 bln dol wartości co doprowadzi do nadmiaru pieniądza na świecie, inflacji( dzięki btc) co spowoduje jeszcze większe wzmocnienie bitcoina wobec walut zwykłych, do tego braki depozytów w bankach i na giełdach doprowadzi do krachu, braku pokrycia i jeszcze większej inflacji samego dolara ,euro i innych walut ze względu na NADMIAR PIENIĄDZA W OBROCIE !!!! SPADEK WARTOŚCI WSZYSTKICH WALUT JEST NIEUNIKNIONY, BO BĘDZIE ICH NADMIAR.
  9
  pokażukryj odpowiedzi (2)
  zgłoś
 • M5an
  2017-12-07 12:51
  nie ma czegoś takiego jak szklany sufit
  9
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej