Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Negocjacje ws. Brexitu: czyja pozycja jest silniejsza? Oto dane, które mogą mieć kluczowe znaczenie

12 kwietnia 2017, 06:45
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Premier Wielkiej Brytanii Theresa May zinterpretowała zeszłoroczne głosowanie nad Brexitem jako wezwanie do zahamowania imigracji. Obecnie przepływ ludzi z krajów UE na wyspy jest nieograniczony. Wielka Brytania jest drugim, po Niemczech, najbardziej popularnym kierunkiem emigracji. W związku z tym premier Wielkiej Brytanii postanowiła coś z tym zrobić i zasygnalizowała, że zastosuje nowe ograniczenia dla osób przekraczających kanał La Manche.
Premier Wielkiej Brytanii Theresa May zinterpretowała zeszłoroczne głosowanie nad Brexitem jako wezwanie do zahamowania imigracji. Obecnie przepływ ludzi z krajów UE na wyspy jest nieograniczony. Wielka Brytania jest drugim, po Niemczech, najbardziej popularnym kierunkiem emigracji. W związku z tym premier Wielkiej Brytanii postanowiła coś z tym zrobić i zasygnalizowała, że zastosuje nowe ograniczenia dla osób przekraczających kanał La Manche. / Forsal.pl
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej