Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Budowa II linii metra: Dzień otwarty na budowie stacji Targówek [GALERIA]

18 czerwca 2018, 15:21
Stacja przy skrzyżowaniu ul. Pratulińskiej z M. Ossowskiego była otwarta dla zwiedzających w godz. 10.00-15.00. Z tej możliwości postanowiło skorzystać wielu warszawiaków; do wejścia ustawiła się długa kolejka chętnych. Goście w 10-osobowych grupach mogli zejść zbudowanym w stanie surowym wejściem na poziom -1, czyli na antresolę, a potem na poziom -2, czyli peron. Z peronu zwiedzający mogli m.in. zobaczyć, jak budowane jest torowisko, czy montowane są instalacje techniczne podziemnej kolei.
Stacja przy skrzyżowaniu ul. Pratulińskiej z M. Ossowskiego była otwarta dla zwiedzających w godz. 10.00-15.00. Z tej możliwości postanowiło skorzystać wielu warszawiaków; do wejścia ustawiła się długa kolejka chętnych. Goście w 10-osobowych grupach mogli zejść zbudowanym w stanie surowym wejściem na poziom -1, czyli na antresolę, a potem na poziom -2, czyli peron. Z peronu zwiedzający mogli m.in. zobaczyć, jak budowane jest torowisko, czy montowane są instalacje techniczne podziemnej kolei. / PAP / Paweł Supernak
Wielu warszawiaków zebrało się w niedzielę, by podczas dnia otwartego zobaczyć postęp prac budowy stacji Targówek - II linii metra. Po południu teren odwiedziła także prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Reklama

Reklama
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej