Mariola Hola-Chwastek z firmą związana jest od 1998 roku. W latach 1998 - 2003 pełniła funkcje Kierownika Biura Rachunkowości Zarządczej i Controllingu oraz Zastępcy Głównego Księgowego CTL Maczki - Bór Sp. z o.o. W 2010 roku, po kilkuletniej przerwie, objęła stanowisko Członka Zarządu - Dyrektora ds. Finansowych CTL Maczki - Bór S.A.

Doświadczenie zawodowe Marioli Hola-Chwastek obejmuje szeroki zakres problematyki finansowej, controllingu, produkcji i zakupów spółek w kilkunastu krajach Europy. Zdobyła je m.in. na stanowisku Dyrektora Finansowego na Europę Centralną i Wschodnią w Schoeller Arca Systems Sp. z o. o., Dyrektora Finansowego w MCS Sp. z o. o., Dyrektora Ekonomiczno – Administracyjnego w PTKiGK Sp. z o. o.

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Wydziału Ekonomii - Kierunku Finanse i Inwestycje oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie - Standardy Europejskie w Rachunkowości i Finansach, na Uniwersytecie Śląskim - Prawo Gospodarcze i Handlowe oraz na Akademii Ekonomicznej w Katowicach - Kontrola Finansowa i Audyt Wewnętrzny.

Prywatnie miłośniczka fotografii i literatury, aktywna podróżniczka, taterniczka, w wolnym czasie poświęcająca się także dwóm pasjom sportowym jakimi są tenis i pływanie.