Polnord wprowadził do oferty 80 mieszkań na Stacji Kazimierz w WarszawieWarszawa, 10.05.2017 (ISBnews) - Polnord wprowadził do oferty 80 mieszkań w budynku 3 inwestycji Stacja Kazimierz przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, podała spółka.

"Dziś wprowadziliśmy do sprzedaży 80 mieszkań w ramach realizowanej, wspólnie z Waryński SA Grupa Holdingowa, inwestycji Stacja Kazimierz. Aktualnie średnio raz w miesiącu rozpoczynamy nowy projekt mieszkaniowy, co wpisuje się w naszą strategię jak najszybszej zabudowy posiadanego banku ziemi. Do końca tego roku planujemy wprowadzić do oferty łącznie ok. 1 450 lokali i osiągnąć sprzedaż na poziomie ok. 1 250 mieszkań" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

Lokale są w trakcie budowy, która zakończy się w sierpniu 2018 r. Mieszkania w inwestycji Stacja Kazimierz dostępne są w metrażach od 29 m2 do 104 m2 od 7 100 zł za m2, podano także.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)