Ostrzeżenie dla PiS? Twardy elektorat zostanie, ale ludzie środka pójdą w innym kierunku

5 sierpnia 2017, 14:00
Źródło:MAGAZYN DGP
Czy czujesz się w Polsce bezpiecznie?

Czy czujesz się w Polsce bezpiecznie?źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Twardy elektorat nie przestanie wspierać obozu rządzącego. Gorzej z tymi, którzy zagłosowali na PiS, bo byli zmęczeni poprzednią władzą - pisze Jadwiga Sztabińska.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa

Reklama

Komentarze (13)

  • bkb2(2017-08-05 22:00) Zgłoś naruszenie 5321

    PIS spokojnie wygra kolejne wybory.....PO się już nie podniesie do konkretnego poziomu...

    Odpowiedz
  • zośka(2017-08-05 21:24) Zgłoś naruszenie 3256

    Dopóki w Polskim sejmie nie będzie normalnej, progresywnej lewicy, dopóty to będzie wybór między dżumą, a cholerą (PO, .N vs PiS, Kukiz). Pozostaje liczyć na partię Razem. Niestety mocno tłumioną przez media głównego nurtu, przypadek?

    Odpowiedz
  • Martin(2017-08-05 21:10) Zgłoś naruszenie 1410

    Ta pni pisze bzdury dla wąskiej grupki ludzi którzy nawet nie wiedzą za czym protestują Ja przez lata głosowałem na partie lewicowe typu SLD a teraz będę głosował na PiS bo na chwilę obecną nie ma bardziej lewicowej partii niż PiS . No chyba że przy aborcji będą grzebać to nie będę głosował na nikogo

    Odpowiedz
  • .(2017-08-05 20:45) Zgłoś naruszenie 611

    Autorka to wróżka wyborcza w typie leminga.... Ile ich było przed każdymi tzw. zaskakującymi wyborami.

    Odpowiedz
  • .. (2017-08-05 20:44) Zgłoś naruszenie 3922

    Autorka to wróżka wyborcza w typie leminga.... Ile ich było przed każdymi tzw. zaskakującymi wyborami.

    Odpowiedz
  • .(2017-08-05 20:43) Zgłoś naruszenie 711

    Autorka to wróżka wyborcza w typie leminga.... Ile ich było przed każdymi tzw. zaskakującymi wyborami.

    Odpowiedz
  • .(2017-08-05 20:43) Zgłoś naruszenie 610

    Autorka to wróżka wyborcza w typie leminga.... Ile ich było przed każdymi tzw. zaskakującymi wyborami.

    Odpowiedz
  • obserwator(2017-08-05 20:25) Zgłoś naruszenie 6819

    Co by nie mówić to PIS i KUKIZ15 to jedyne obecnie wybory, w miarę konkretne. To co reprezentuje sobą PO i N to nie jest nawet poziom dzieci w piaskownicy. Obie partie do zaorania i zapomnienia.

    Odpowiedz
  • Jung(2017-08-05 15:28) Zgłoś naruszenie 5038

    Głosowałem na ruch Kukiza. Teraz będę głosował na PiS. Autorka artykułu myśli życzeniowo, nie wie co mówi.

    Odpowiedz
  • asdf(2017-08-05 14:46) Zgłoś naruszenie 824

    Polska scena polityczna jest żałosna. Polacy powinni podnieść poprzeczkę politykom i nie wybierać ponownie partii która zamieszana byłaby w choćby jedną niewyjaśnioną aferę. Jest za duża tolerancja dla złodziejstwa i krętactwa.

    Odpowiedz
  • MaSZ(2017-08-05 14:21) Zgłoś naruszenie 7350

    Wielu wyborców z centrum, którzy poparli PIS, mimo rozczarowania nie mają dobrej alternatywy. PO i N to na dziś partie robiące dość żałosne wrażenie. Pijarowskie wydmuszki, w przypadku PO z masą afer wychodzących na jaw. Gdyby K15 poszerzył formułę, może, ale nic na to nie wskazuje. Centrum pogrymasi, ale większość w 2019 jednak poprze PIS.

    Odpowiedz
  • Polak(2017-08-05 14:15) Zgłoś naruszenie 3725

    "Polak zawsze mądry po szkodzie"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz