"Oferowane przez nas usługi generalnego wykonawstwa są bardzo dobrze oceniane przez klientów. Dzięki temu systematycznie powiększamy portfel realizowanych zamówień, umacniając tym samym naszą pozycję w branży budowlanej" - powiedział prezes Mariusz Tuchlin, cytowany w komunikacie.

W zakres zakontraktowanych prac wchodzić będą roboty rozbiórkowe, roboty budowlano-wykończeniowe, wyposażenie obiektu, przyłącza sieci elektrycznych, teletechnicznych oraz sanitarnych, a także instalacje wewnętrzne i zagospodarowanie terenu obejmujące: drogi, chodniki, place postojowe i tereny zielone, podano także.

"Zakończenie prac budowlanych planowane jest w kwietniu 2017 r., natomiast termin uzyskania ostatecznej i bezwarunkowej decyzji o udzielenie pozwolenia na użytkowanie inwestycji określono na maj 2017 r." - czytamy w komunikacie.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od stycznia 2015 roku akcje Dekpol S.A. notowane są na GPW.

(ISBnews)