"Nasz pierwszy kontrakt tworzy potencjał dalszej kooperacji z SAG, nie tylko na rynku szwajcarskim, ale także austriackim, słoweńskim, rumuńskim, węgierskim, słowackim i w krajach Beneluksu, gdzie funkcjonują inne spółki z Grupy. Liczymy, że w przyszłości naszemu nowemu partnerowi zaoferujemy także produkty z segmentu przenośników magazynowych i wózków widłowych" - powiedział prezes Marek Skrzeczyński, cytowany w komunikacie.

Kontrakt dotyczy dostawy regałów standardowych, regałów półkowych oraz regałów wspornikowych. Wartość pozyskanego kontraktu wynosi 2 mln zł. Jego realizacja rozpocznie się w drugiej połowie czerwca 2016 roku, podano również.

"Swiss Automotive Group to kolejny znaczący klient, z którym nawiązaliśmy relacje handlowe w ostatnich miesiącach. Sukcesywnie budujemy nasz portfel klientów zagranicznych" - dodał Skrzeczyński.

Swiss Automotive Group jest wiodącym europejskim dystrybutorem części zamiennych dla samochodów i pojazdów użytkowych.

WDX S.A. to dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym i składowania. Dzięki własnej pracowni projektowej i zakładowi produkcyjnemu w Zgierzu WDX posiada w ofercie innowacyjne przenośniki i regały magazynowe. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r.

(ISBnews)