statystyki

Kleba Invest wyemituje obligacje serii T o wartości nominalnej 1,5 mln zł

17 sierpnia 2016, 15:48 | Aktualizacja: 17.08.2016, 16:55
Źródło:ISBnews

Kleba Invest podjęła uchwałę w sprawie emisji obligacji na okaziciela serii T w liczbie do 1,5 tys. sztuk o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, poinformowała spółka.

Reklama

Reklama
"Obligacje zostaną zaoferowane w trybie art. 33 pkt 2) Ustawy o obligacjach poprzez kierowanie propozycji nabycia instrumentów do nie więcej niż 149 oznaczonych adresatów, w trybie emisji niepublicznej" - czytamy w komunikacie.

Obligacje będą obligacjami zdematerializowanymi, zwykłymi, niezabezpieczonymi. Obligacje serii T będą denominowane w złotych polskich, podano także.

"Oprocentowanie obligacji jest stałe i wyniesie 8% w stosunku rocznym. Odsetki od instrumentów będą wypłacane w okresach kwartalnych. Dzień emisji obligacji to 26.08.2016 r., natomiast data wykupu serii T to 26.08.2017 r." - czytamy dalej.

Kleba Invest specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych. Założycielem i największym akcjonariuszem spółki jest Wiesław Kleba. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect, a obligacje na rynku Catalyst.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze