statystyki

Oferta konsorcjum Vistalu za 18,6 mln zł najkorzystniejszna na most w Szczecinie

24 sierpnia 2016, 14:11 | Aktualizacja: 24.08.2016, 15:26
Źródło:ISBnews

Oferta konsorcjum Vistalu Gdynia (jako lidera) oraz Vistal Infrastructure na 18,6 mln brutto została wybrana jako najkorzystniejsza przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie na remont mostu Cłowego w Szczecinie, podała spółka.

Reklama

Reklama

"Oferta otrzymała najwyższą ilość punktów, tj. 100 przyznaną zgodnie z kryterium cena oraz oferowany okres gwarancji w trybie negocjacji bez ogłoszenia na wykonanie na zasadzie zaprojektuj i zbuduj zadania pn. 'Remont mostu Cłowego nad rz. Odrą w ciągu ul. Gdańskiej i ul. Eskadrowej w Szczecinie'. Cena zaoferowana przez konsorcjum firm to 18,6 mln brutto" - czytamy w komunikacie.

Vistal Gdynia - spółka dominująca grupy Vistal - to producent konstrukcji stalowych, realizujący kontrakty dla klientów w kraju i na rynkach zagranicznych. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w styczniu 2014 r. Grupa działa w segmentach offshore, infrastrukturalnym, marine, infrastruktury portowej, budownictwa kubaturowego i energetyki. W 2015 r. miała 410,31 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze