statystyki

Cyfrowy wszystkożerca czy e-minimalista? Zobacz, do jakiego internetowego plemiona należysz

5 września 2016, 08:29 | Aktualizacja: 05.09.2016, 08:32
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Cyfrowi Polacy

Cyfrowi Polacyźródło: Dziennik Gazeta Prawna

20 mln dorosłych Polaków korzystających z internetu to już potężna grupa. Raport McKinsey & Company mówi o silnym oddziaływaniu użytkowników sieci na gospodarkę i dzieli ich na kilka plemion.

Reklama

Reklama

Internauta internaucie nierówny. Statystycznie każdy spędza w sieci już sześć godzin dziennie, 90 proc. korzysta z WiFi w domu, to jednak – jak wynika z najnowszego raportu „Cyfrowi Polacy – konsumenci w czasach e-rewolucji” wśród użytkowników internetu wyłania się kilka grup. Analitycy McKinsey & Company wymieniają sześć najbardziej charakterystycznych. Płeć poszczególnych grup nie jest przypadkowa – jest odzwierciedleniem tego, czy mężczyźni, czy kobiety stanowią w niej większość.

>>> CZYTAJ CAŁY TEKST W DZIENNIKU GAZECIE PRAWNEJ

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama

Reklama

  • Joanna Kręć(2016-09-05 13:22) Odpowiedz 20

    Drogie autorki, taki błąd w tytule to naprawdę wstyd... Rzadko mi się zdarza reagować na artykuły w sieci, ale nie mogę patrzeć jak kaleczycie język polski. Sprawdźcie proszę jak się odmienia słowo plemię, bo ten tytuł bije po oczach.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze