Chiny i Rosja wspólnie przygotowują się na nuklearny atak USA

12 października 2016, 19:15
Źródło:Bloomberg
system THAAD

system THAADźródło: Wikimedia Commons
autor zdjęcia: Ralph Scott

Rosja potwierdziła, że pracuje wraz z Chinami nad przeciwdziałaniem planom rozszerzenia przez USA swojego systemu antyrakietowego. Oba mocarstwa postrzegają te działania jako zagrażające ich bezpieczeństwu.

Reklama

Komentarze (18)

  • jacezar(2016-10-12 20:07) Zgłoś naruszenie 3658

    Amerykański system antyrakietowy musi być cholernie dobrą, skuteczna bronią, skoro ruskie się o nią tak pieklą. A to dobrze dla światowego pokoju.

    Odpowiedz
  • Ewiak Ryszard(2016-10-12 20:20) Zgłoś naruszenie 314

    No cóż, ten atak jest pewny jak śmierć, choć jeszcze nie teraz. Kiedy to się stanie? Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a). Powrót Rosji w tym kontekście oznacza rozpad UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Moskwy. Znów stacjonować tu będą bazy rosyjskie. "I [król północy] wkroczy na południe [to może być związane z odmrożeniem konfliktu pomiędzy Gruzją i jej zbuntowanymi regionami. Rosja byłaby wówczas zmuszona do kolejnej interwencji], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [teraz - Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:29b,30a). Poprzednie wojny światowe rozpoczynały się konfliktami między państwami. Tym razem, według słów Jezusa, będzie inaczej. Zacznie się od konfliktu w ramach jednego państwa: "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", a to wciągnie do wojny państwa (Mateusza 24:7). Najpierw Rosja pośpieszy na pomoc swoim sojusznikom. Jednak tym razem (już po powrocie Rosji) Amerykanie także nie opuszczą swoich sojuszników i zaatakują. Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [US Navy] i utrapią Aszszura [Rosję] i utrapią Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24). To będzie misja samobójcza. Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona także użyje "wielkiego miecza" (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to Armagedon, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8). W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • HEH(2016-10-12 20:55) Zgłoś naruszenie 1520

    TO CO?? JEŚLI CHINY I ROSJA NIE MAJĄ W PLANACH ATAKU TO NIC IM NIE GROZI, WIĘC DLACZEGO INNI MAJĄ SIĘ NIE BRONIĆ ??? PRZECIEŻ ŻADEN KRAJ NIE JEST NAIWNY I NIE BĘDZIE STAŁ W MIEJSCU, BO INNY MA FOCHA. MYŚLĄ ,ŻE POWSTRZYMAJĄ JAKIKOLWIEK INNY KRAJ PRZED BEZPIECZEŃSTWEM ??????????????????? ŻADEN KRAJ NIE JEST TAK NAIWNY Z WYJĄTKIEM UKRAINY, KTÓRA ODDAŁA BROŃ JĄDROWĄ W ZAMIAN ZA BEZPIECZEŃSTWO, KTÓRE ZŁAMAŁA ROSJA, BO ONA BYŁA GWARANTEM. ROSJA NIE GWARANTUJE NIC I PRZEŻYCIA ŻADNEJ POPULACJI ,WIĘC NAIWNOŚĆ ROSJAN JEST WIELKA.TO TAK JAKBY WIERZYĆ HITLEROWI ,ŻE JAK PAŃSTWO SIĘ PODDA TO NIE WYMORDUJE ŻYDÓW I INNEGO NARODU. DZISIEJSZE WOJNY TO PRZEŻYCIE POPULACJI I NIKOMU SIĘ NIE WIERZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Lovtza(2016-10-12 22:03) Zgłoś naruszenie 8827

    Hej tam na dole. Przestańcie na chwilę słuchać TVN i zachodniej propagandy. I posłuchajcie co ma druga strona do powiedzenia. Nie jestem fanem Putina, ale gość (niestety dla nas!) gada całkiem do rzeczy. Jesteście wspiąć się na takie wyżyny samodzielnego myślenia? https://www.youtube.com/watch?v=kqD8lIdIMRo

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • m(2016-10-13 00:35) Zgłoś naruszenie 2746

    Rosjanie są zacofani. Trochę dzikusy uzbrojone w niebezpieczne zabawki, a będą jeszcze gorsi jak zabankrutują. Mam nadzieję, że Amerykanie i Chińczycy (którzy są bardzo mądrzy) będą ich trzymać na krótkiej smyczy, bo to jest gwarancja bezpeczeństwa moich dzieci i wnuków oraz względnego pokoju na świecie. Jak umrze Putin to Rosja zostanie rozebrana na części.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Artur(2016-10-13 01:32) Zgłoś naruszenie 4113

    Amerykanie durnie sprzedali swoja gospodarke Chinczykom , którzy współpracują z Rosja.

    Odpowiedz
  • Mariusz(2016-10-13 03:52) Zgłoś naruszenie 2613

    Rozsądni ludzie widzą, ze akurat nie atak jądrowy powinien być największym zmartwieniem Rosji. Raczej to, że Chiny są już gospodarczo 11 razy wieksze, a Rosja zbliża sie do...Hiszpanii lub Meksyku. To nie żarty - takie są wartości PKB. I Rosja "zjeżdża" na dodatek wciąż w dół...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Michał(2016-10-14 00:40) Zgłoś naruszenie 24

    Niedługo ma być konieć świata.Według przepowiedni 200milionowa armia chińska napadnie na Rosję :( ...

    Odpowiedz
  • kamieniem w łeb was(2016-10-14 09:34) Zgłoś naruszenie 31

    Oni się przygotowują, a my gdzie byśmy byli gdyby na duże miasta spadły bomby, albo przyszedł opad radioaktywny na Polskę? Zarówno wojsko jak i cywile nie wiedzieliby co robić. Przecież nawet po takim ataku dużo ludzi by przeżyło i mogliby żyć sobie dalej w innym kraju, pewnie w dodatku szczęśliwiej. Albo gdy będą musieli do nas uciekać np. Francuzi i Włosi, jak ich przyjmiemy? Tylko, że Polska i Polacy jak zwykle są odrealnieni, a rząd znowu swoją głupotą naraża miliony Polaków na niepotrzebną śmierć. To zagrożenie nie jest śmieszne, ono jest tak realne, że powinniście się już nawet nie bać, ale być dawno przygotowanym. Zwłaszcza, że budynków nie zabierzecie ze sobą, to ludzie muszą wiedzieć jak uciekać

    Odpowiedz
  • zabawne(2016-10-14 12:30) Zgłoś naruszenie 30

    Tarcza od strony ruskich na wschodniej flance europy, ale bedzie bronic przed korea i iranem. ja nie moge co za glupoty hehehehe

    Odpowiedz
  • ewcce(2016-10-15 00:33) Zgłoś naruszenie 10

    Ruscy boją się że ich rakiety staną się mniej wartościowe. Ale zawsze kilka ich spadnie napewno. Problem w tym że nie są pewni czy nie nastąpi atak odwetowy na ich terytorium - bo co im wtedy zostanie ?

    Odpowiedz
  • mrxktl(2016-10-15 04:47) Zgłoś naruszenie 31

    Niestety ale wielu z was widzi gepolityke na opak , największym zagrożeniem tego świata jest morski hegemon USA ,hegemon rozdaje karty i ustawia wszystkich wasali pod swoje interesy.. Aby utrzymać swą władzę manipuluje krajami ,społeczeństwami i wpływowymi ludzmi by realizowac Amerykańskie strategie.Każdy następny pretendent do globalnej władzy będzie miał styczność militarną z dotychczasowym supermocarstwem świata. Ale rzeczywistość jest zmienna więc każde supermocarstwo i w historii i w terażniejszośći może upaść.

    Odpowiedz
  • niepelnosprawny,org(2016-10-25 12:03) Zgłoś naruszenie 00

    hajda Rusa za torbynu i hajda za Moskwynu

    Odpowiedz