ArcelorMittal Poland dostarczy Torpolowi szyny za 18,9 mln zł nettoWarszawa, 20.10.2017 (ISBnews) - Torpol otrzymał od ArcelorMittal Poland potwierdzenie przyjęcia do realizacji dwóch zamówień na dostawy szyn kolejowych, o łącznej wartości ok. 18,9 mln zł netto, na potrzeby realizacji projektów budowlanych, podała spółka.

"Dostawy będą realizowane sukcesywnie w oparciu o uzgodniony harmonogram. W ramach współpracy dostawca zaopatruje emitenta w szyny kolejowe zgodnie z zapotrzebowaniem wynikającym z realizacji konkretnych projektów budowlanych. Współpraca z dostawcą realizowana jest na podstawie zamówień określających rodzaj materiału, ilość, cenę oraz warunki dostaw" - czytamy w komunikacie.

W związku z przyjęciem do realizacji ww. zamówień, łączna wartość zamówień przyjętych do realizacji przez dostawcę od 30 sierpnia 2017 r. wyniosła ok. 52,7 mln zł netto, podano także.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w lipcu 2014 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 770 mln zł w 2016 r.

(ISBnews)