Arcus ma umowę na 176 mln wydruków i kopii dla mBanku za 16,59 mln zł bruttoWarszawa, 13.12.2017 (ISBnews) - Arcus podpisał z mBankiem umowę o świadczeniu usług, wdrożeniu i utrzymaniu platformy wydruku, kopiowania, skanowania i faksowania, poinformowała spółka. Szacowana wartość umowy wynosi 16 588 000 zł brutto.

"W ramach podpisanej umowy Arcus zaprojektuje, dostarczy i zainstaluje u zamawiającego platformę wydruku, w skład której wchodzą m.in. systemy do zarządzania i administrowania wydrukami oraz 1415 urządzeń drukujących i kopiujących Kyocera" - czytamy w komunikacie.

Niniejsza umowa wchodzi w życie z dniem podpisania i będzie obowiązywać przez 60 miesięcy liczonych od daty wdrożenia projektu bądź przez okres do dnia, w którym liczba kopii/wydruków wykonanych na urządzeniach osiągnie gwarantowany poziom 176 mln. Strony na mocy pisemnego porozumienia mogą przedłużyć okres obowiązywania umowy, podano również.

Grupa Arcus to jeden z największych na rynku dostawców inteligentnych rozwiązań oraz zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową.

(ISBnews)