Oferta Stalprofilu na 187 mln zł netto najlepsza cenowo w przetargu Gaz-SystemuWarszawa, 13.12.2017 (ISBnews) - Oferta Stalprofilu warta 187,27 mln zł netto, została przez Gaz-System uznana za najlepszą cenowo w przetargu na roboty budowlane w ramach budowy gazociągu Brzeg-Zębiec-Kiełczów, podał Stalprofil.

"Zarząd, po otwarciu złożonych ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego wykonania robót budowlanych dla inwestycji pod nazwą 'Budowa Gazociągu DN1000 Zdzieszowice-Wrocław, odcinek Brzeg-Zębiec-Kiełczów' o długości 49,1 km, powziął informację, iż złożona przez Stalprofil S.A. oferta o wartości netto 187 268 000 zł, okazała się najlepsza cenowo" – czytamy w komunikacie.

Realizacja inwestycji powinna nastąpić w terminie 27 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Oficjalnego potwierdzenia o dokonanym wyborze najkorzystniejszej oferty złożonej w powyższym postępowaniu przetargowym Gaz-System dokona po weryfikacji wszystkich wymogów formalnych złożonej oferty, podano także.

Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r. W 2016 r. miała 800 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)