Bitcoin znów nurkuje. Korea Południowa bierze się za kryptowaluty

28 grudnia 2017, 12:45 | Aktualizacja: 28.12.2017, 14:46
Źródło:Bloomberg
Bitcoin

Bitcoinźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Chris Ratcliffe

Na rynku bitcoina znów wyprzedaż. Do walki z pęczniejącą kryptowalutową bańką dołączył kolejny kraj. Korea Południowa rozważa zamknięcie części giełd kryptowalut.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • CYRK(2017-12-28 13:38) Zgłoś naruszenie 99

  Problem w tym ,że rządy świata spekulują.Jedne jak Japonia wprowadzają giełdy, wypłaty w btc i uznają go jako środek płatniczy ,USA nowe giełdy,a inne zakazują i niszczą . Wszystko po to aby podkręcić ceny aby gwałtownie spadły , bo ripple tworzone przez banki nie zyskał popularności ?! Nie mogą kontrolować? RZĄDY ROBIĄ WSZYSTKO ABY WACHAĆ CENĄ . PRAWO NIE POWINNO DZIAŁAĆ WSTECZ I TYLKO OSTRZEGAJĄ ,ŻE LUDZIE STRACĄ. CYRK I PANIKA RZĄDÓW OSIĄGA MAKSIMUM.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Głupota(2017-12-28 13:45) Zgłoś naruszenie 827

  Korea jest naiwna, bo jak cały świat inwestuje to obywatele zyskują i jak osiągną zyski to państwo powinno je realizować zabierając reszcie świata tą wartość, a nie upie...ć swoich obywateli dopuki nie zarobili, a dopiero zaczęli od niedawna i nie wiadomo czy zyskali. Jeśli teraz mają manię na tym punkcie to za dwa lata będą mieli tylko 2% rynku ze względu na wzrost rynku i wtedy powinni się wycofywać, a nie przy 1/5 rynku !

  Odpowiedz
 • Kazik(2017-12-28 21:51) Zgłoś naruszenie 10

  Jeśli inwestorzy wycofują się realizując wyższe zyski to zabierają tą wartość np. Wenezuelczykom , którzy w nie też inwestują ,a nie Koreańczykom. Zabierając kasę inwestorów z całego świata.Nie można twierdzić ,że to szkodzi Koreańczykom między sobą, że niby jeden Koreańczyk się bogaci ,a drugi traci jak w Amber gold. Przecież na tym polega konkurencja między państwami, np. Niemcy mają większość rynku samochodowego, chcesz być lepszy ?? Niszcząc kapitał obywateli ??

  Odpowiedz
 • Alina(2018-01-02 13:41) Zgłoś naruszenie 01

  I znowu rośnie. Dobry moment dla osób które chcą inwestować. Sama sprawdzam zawsze kursy i kupuje na https://auth.bitbay.net/ref/DeXYQI

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze