Prezydent Duda: Polska jest gotowa wziąć udział w odbudowie katedry Notre Dame

16 kwietnia 2019, 11:20 | Aktualizacja: 16.04.2019, 11:22
Źródło:PAP
Pałac Prezydencki w Warszawie

Pałac Prezydencki w Warszawieźródło: ShutterStock

W związku z tragicznym pożarem katedry Notre Dame łączymy się duchowo ze wszystkimi obywatelkami i obywatelami Francji, których dotknął ten dramat - napisał w depeszy kondolencyjnej prezydent Andrzej Duda. Zapewnił, że Polska jest gotowa wziąć udział w odbudowie zniszczonej świątyni.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • sic(2019-04-16 13:48) Zgłoś naruszenie 141

    A pomogli nam Francuzi Warszawę odbudować ?

    Odpowiedz
  • zenada(2019-04-16 11:38) Zgłoś naruszenie 133

    Na nie swoje mają a 100Km Zakopianki budują błyskawicznie juz od 25 lat.

    Odpowiedz
  • przem(2019-04-16 12:37) Zgłoś naruszenie 124

    Ktoś chyba upadł na głowę... Biedni Polacy będą odbudowywać francuską katedrę, bo zarabiamy krocie... mamy najniższą w całej Europie i na świecie kwotę wolną od podatku, jeden z najwyższych VAT 23%, zarobki grubo poniżej średniej europejskiej a jesteśmy w UE, kilka milionów Polaków wyjeżdża by zarabiać z tego kraju, tuła na wyjazdach i delegacjach, brakuje pieniędzy na służbę zdrowia, drogi itp... a oderwany od rzeczywistości prezydent z naszych pieniędzy (mamy deficyt budżetowy, czyli płacimy innym odsetki od naszych państwowych długów ogromne pieniądze) chce sponsorować odbudowę we Francji źle zabezpieczoną przed pożarem katedrę "Prezydent Duda: Polska jest gotowa wziąć udział w odbudowie katedry Notre Dame" Żyję jednak w chorym kraju, smutne to...polska (z małego p) to jest tragedia...

    Odpowiedz
  • guru122(2019-04-16 15:17) Zgłoś naruszenie 71

    Przecież Notre Damme to prywatny budynek!! Dlaczego polski czy jakikolwiek inny podatnik ma brać w tym udział? Katedrę musi wyremontować WŁAŚCICIEL, tak jak każdy budynek, czyli kuria.

    Odpowiedz
  • Serv(2019-04-16 12:54) Zgłoś naruszenie 47

    Może zacznijmy od odbudowy Państwa Prawa i Trybunału Konstytucyjnego?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • olo(2019-04-16 15:23) Zgłoś naruszenie 42

    te zniewieściałe Francuzy nawet Katedry przed podpaleniem nie potrafili obronić. Proponuję przenieść katedrę do Polski

    Odpowiedz
  • dzyndzelstern(2019-04-16 15:59) Zgłoś naruszenie 42

    My damy kase a Macron przerobi Notre Dam na meczet

    Odpowiedz
  • Qwest(2019-04-16 13:53) Zgłoś naruszenie 41

    Hydraulicy już tam są ;)

    Odpowiedz
  • wredny (2019-04-16 14:41) Zgłoś naruszenie 24

    Dla ****** krowy i Notre Dam pieniądze się znajdą. Dla Polskiego nauczyciela już nie...

    Odpowiedz