Stocznia się chwieje, a PiS ma problem

9 maja 2019, 13:21 | Aktualizacja: 10.05.2019, 14:45
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
ST3 Offshore

ST3 Offshoreźródło: Materiały Prasowe

ST3 Offshore, która jest częścią PGZ, zalegała z płatnościami do ZUS. W marcu spóźniła się z wypłatą pensji. Trwają poszukiwania nowego prezesa

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (25)

  • tad(2019-05-09 13:32) Zgłoś naruszenie 14139

    Czy tak trudno zrozumieć, panie Miłosz, że na lądzie Polska praktycznie nie ma terenów pod budowę farm wiatrowych? Zapoznał się Pan kiedykolwiek z takimi sprawami jak struktura zasiedlenia czy warunki wiatrowe naszego kraju? Najwyraźniej nie. W takim razie w jakim celu produkuje pan takie wypociny?

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • pablobodek(2019-05-09 13:45) Zgłoś naruszenie 7584

    Firma państwowa czyli niczyja, stanowiska dobrze płatne dla kaczystów, kumpli i kochanek. Efekt znany.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tom(2019-05-09 13:58) Zgłoś naruszenie 17692

    PO nie miałoby takich problemów, wystarczyłoby jedno spotkanie przy ośmiorniczkach, jeden przelew i rozwiązanie gotowe - inwestor z Kataru dla stoczni, a WORK SERVICE dla pracowników i po kłopocie.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • taak(2019-05-09 14:41) Zgłoś naruszenie 3438

    Tylko Konfederacja zadba o polskie interesy!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • NICKT(2019-05-09 14:42) Zgłoś naruszenie 221

    a to dopiero zaskoczenie

    Odpowiedz
  • gonzo(2019-05-09 15:27) Zgłoś naruszenie 164

    Na morzy też się nie pozwoli bo się płoszą śledzie i zrywają rybakom sieci. Już się skarżyli ekologom.

    Odpowiedz
  • Olo1(2019-05-10 08:59) Zgłoś naruszenie 910

    Moja firma też zalega z ZUSEM a pensję dostałem ostatnio z dwudniowym opóźnieniem. Ale tak na poważnie Panie redachtórze? Nie myślał Pan o zmianie zawodu? Mam działkę do skopania. Zapłacę ile trzeba i nie będę wymagał produkowania durnych wypocin. Uczciwa propozycja? Czekam na info. P.S.Szpadel do roboty oczywiście zapewniam.

    Odpowiedz
  • gonzo36(2019-05-10 11:28) Zgłoś naruszenie 153

    Wszystkim na świecie się opłaca i zarabiają kasę na budowie farm wiatrowych, a rachunki za prąd są niższe. U nas oczywiście, przy ręcznym sterowaniu nic się nie opłaca, a faktury za prąd coraz wyższe. Te firmy, które są pod zarządem zachodnich central kwitną, Polskie, zrepolonizowane tracą na wartości. No, ale jak w zarządach zasiadają znajomi królika, to czemu się dziwić?

    Odpowiedz
  • brajanek(2019-05-10 13:13) Zgłoś naruszenie 52

    Gwiazdowski nie wkeca ludziom kitu. Wprost mówi, że nie zlikwiduje podatków, ale postara sie wprowadzić lepszy system

    Odpowiedz
  • Aipom(2019-05-10 13:54) Zgłoś naruszenie 103

    Dobra zmiana i tyle w temacie

    Odpowiedz
  • ddds(2019-05-10 14:06) Zgłoś naruszenie 106

    PiS == Patologia i ruina

    Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-05-10 14:19) Zgłoś naruszenie 70

    Bez względu na to co robi firma nie ma powodu by była państwowa nawet produkująca samochód dla premiera. Niech Marx Lenin i im podobni odejdą w zapomnienie. Białoruś utrzymuje państwowe przedsiębiorstw i średnia płaca wynosi tam 800-1000zl już 20 lat. A u nas dzięki temu że się z marxizmem żegnamy pensje urosły.

    Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-05-10 14:27) Zgłoś naruszenie 50

    Zlikwidujmy dla wiatraków 10h i wprowadźmy chociażby 5h. I coś znowu ruszy

    Odpowiedz