Kidawa-Błońska: Szydło PO. PiS-owi trudno będzie ją atakować w kampanii

7 września 2019, 13:15
Źródło:MAGAZYN DGP
Grzegorz Schetyna i Małgorzata Kidawa-Błońska

Grzegorz Schetyna i Małgorzata Kidawa-Błońskaźródło: PAP
autor zdjęcia: Piotr Nowak

Mentalnie bardziej pasuje do nas niż do Platformy – mówi o niej Ryszard Terlecki z PiS. Małgorzata Kidawa-Błońska ma być dla prowadzącej w sondażach partii trudnym celem do atakowania, ale na taryfę ulgową liczyć nie może

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Jurek M(2019-09-07 14:39) Zgłoś naruszenie 170

    Ten wczorajszy kabaret platformerski przejdzie pewnie do historii. Pani Kidawa Błońska zgodziła się być totalną twarzą upadku totalnej opozycji. Cały zły splendor spadnie nie na Grzecha, tylko na Małogorzatę , żle pani zrobiła -żle. 13 pażdziernik to będzie totalna egzekucja totalnej opozycji. Po dzisiejszym wystąpieniu premiera Morawieckiego, na konwencji w Lublinie, moim zdaniem z opozycji zostaną , tylko szmaty

    Odpowiedz
  • ale jaja!(2019-09-07 14:09) Zgłoś naruszenie 160

    Małgorzata Kidawa-Błońska ma dodać kampanii PO skrzydeł. - to reklama RedBulla?

    Odpowiedz
  • Pamiętamy(2019-09-07 14:40) Zgłoś naruszenie 151

    To oni mówili zajadając się ośmiorniczkami: 1. Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie. 2. Polska to Ch.. D... i kamieni kupa. 3. W Polsce praca jest .... ale podła. 4. Mało płacą? Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt - Prezydent Komorowski doradza w trakcie kampanii 5. "Teraz, kur...,paliwo może być nawet i po 7 zł" - Donald Tusk po wygranych wyborach 6. Praca za 6000 zł? Tylko idiota za tyle pracuje! - Elżbieta Bieńkowska

    Odpowiedz
  • baba ze wsi(2019-09-07 15:16) Zgłoś naruszenie 140

    Pani Małgorzata byłaby świetna w reklamowaniu protez szczękowych, lub reklamowaniu pasty do zębów ! Daj sobie spokój kobieto z totalną opozycją, bo to ci na zdrowie nie wyjdzie.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-09-07 14:38) Zgłoś naruszenie 120

    Jeszcze brakuje nam do totalnego "szczęścia" w Polsce pani Kopacz jako pani prezydent i niemiecki kundelek Dusk!!! LooooooooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Migotka(2019-09-07 15:01) Zgłoś naruszenie 80

    Ciekawe, ile autorzy wzięli za ten artykuł "dziennikarski". No - może im kazali...odgórnie...

    Odpowiedz