Policja z USA pomoże Szwecji w zwalczaniu fali przemocy z użyciem broni

18 września 2019, 11:19 | Aktualizacja: 18.09.2019, 11:40
Źródło:PAP
Szwedzka policja

Szwedzka policjaźródło: ShutterStock

Amerykańska policja ma pomóc Szwedom w zwalczaniu fali przemocy z użyciem broni - pisze w środę dziennik "Svenska Dagbladet". Liczba przestępstw z użyciem broni i kończących się śmiercią jest w Szwecji najwyższa od lat 90.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (21)

  • Hmmmm(2019-09-18 12:29) Zgłoś naruszenie 492

    Ojejku..taki wzorcowy kraj...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Hahaha(2019-09-18 12:49) Zgłoś naruszenie 62

    Masakra do czego doprowadziła lewica ten raj na ziemi. Chcieli mieć 3 świat u siebie to mają.Przypominam,, Do Szwecji na dużą skalę ściągają imigranci z krajów najbiedniejszych oraz najbardziej zacofanych. Jak podaje CBN News, nie muszą oni uczyć się nawet języka szwedzkiego, wręcz jest to zakazane i to Szwedzi mają uczyć się od imigrantów. Duński dziennikarz Mikael Jalving powiedział CBN News, że asymilacja jest w Szwecji wykluczona, a partie polityczne wręcz uznają to słowo za nazistowskie"

    Odpowiedz
  • Hahaha(2019-09-18 12:49) Zgłoś naruszenie 30

    Masakra do czego doprowadziła lewica ten raj na ziemi. Chcieli mieć 3 świat u siebie to mają.Przypominam,, Do Szwecji na dużą skalę ściągają imigranci z krajów najbiedniejszych oraz najbardziej zacofanych. Jak podaje CBN News, nie muszą oni uczyć się nawet języka szwedzkiego, wręcz jest to zakazane i to Szwedzi mają uczyć się od imigrantów. Duński dziennikarz Mikael Jalving powiedział CBN News, że asymilacja jest w Szwecji wykluczona, a partie polityczne wręcz uznają to słowo za nazistowskie"

    Odpowiedz
  • Hahaha(2019-09-18 12:49) Zgłoś naruszenie 810

    Masakra do czego doprowadziła lewica ten raj na ziemi. Chcieli mieć 3 świat u siebie to mają.Przypominam,, Do Szwecji na dużą skalę ściągają imigranci z krajów najbiedniejszych oraz najbardziej zacofanych. Jak podaje CBN News, nie muszą oni uczyć się nawet języka szwedzkiego, wręcz jest to zakazane i to Szwedzi mają uczyć się od imigrantów. Duński dziennikarz Mikael Jalving powiedział CBN News, że asymilacja jest w Szwecji wykluczona, a partie polityczne wręcz uznają to słowo za nazistowskie"

    Odpowiedz
  • Szkoda gadać (2019-09-18 12:51) Zgłoś naruszenie 822

    Szwecja to była kiedyś obecnie to Swedistan. Upadły kalifat gdzieś na północy Europy.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Hahahs(2019-09-18 12:53) Zgłoś naruszenie 130

    A co by było jak szwedzki tzw.socjaldemokrata zobaczyłby putinowskiego zielonego ludzika?????

    Odpowiedz
  • Fajny kraj był (2019-09-18 13:04) Zgłoś naruszenie 1081

    Jeśli nawet w Szwecji nie udała się integracja i mutikulti . Możemy przyznać rację krytyką tej idei. Jedyne, co Szwecja zyskała to 60 stref no go i czołówkę w rankingach zbrodni i gwałtów,, zgodnie z raportem Organizacji Narodów Zjednoczonych, w Szwecji na 100 000 osób zdarza się ok. 66 gwałtów. Jest to najwyższy wynik spomiędzy wszystkich krajów w całej dokumentacji.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ryko(2019-09-18 13:06) Zgłoś naruszenie 1071

    Boskie, Szwecja raj lewactwa :O

    Odpowiedz
  • Były wyborca leni z PO (2019-09-18 13:17) Zgłoś naruszenie 844

    Niesamowite jednak prezes nie kłamał mówiąc o strefach no go w Szwecji. Jako wyborca mają mój głos. Nie chcę u nas takiego bajzlu jak w Szwecji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-09-18 16:10) Zgłoś naruszenie 92

    No, brody już zapuscili a teraz zmiana wiary na isi lub utrata głowy!!! Wielkie brawo!!! Szwedistan coraz bliżej!!! LoooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Ja(2019-09-18 21:54) Zgłoś naruszenie 51

    J a p i e r d o l e

    Odpowiedz