Movie Games informuje, iż zgodnie z danymi sprzedażowymi, gra 'Lust From Beyond' w wersji PC, której premiera miała miejsce 11 marca 2021 r. o godzinie 18:00, w ciągu 72h została sprzedana w ilości 29 000 egzemplarzy. Gra spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy skutkującym oceną na poziomie 84%" - czytamy w komunikacie.

Jak podaje spółka, w związku z wyjątkowo dobrym przyjęciem tytułu planuje w nadchodzących miesiącach wydanie gry w wersji ocenzurowanej.

"Umożliwi to uzyskanie efektu drugiej premiery oraz sprzedaż gry w regionach, w których obecnie niedostępna z uwagi na ograniczenia. Sprzedaż gry wraz z pozostałymi tytułami emitenta w miniony weekend osiągnęła na platformie Steam wynik na poziomie 1 mln egzemplarzy" - podsumowano w materiale.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą m.in.: Road Studio, True Games, Goat Gamez czy Movie Games Mobile. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

(ISBnews)