Reklama
Reklama

Jak bogaty był Warren Buffett w twoim wieku?

18 sierpnia 2015, 05:55
Warren Buffet urodził się w 1930 roku, w szczycie Wielkiego Kryzysu. Smykałkę do biznesu wykazywał już od najmłodszych lat. Wystarczy wspomnieć, że swoje pierwsze akcje (spółki Cities Service Preferred) kupił w wieku 11 lat. Jako nastolatek chwytał się wielu zajęć – dostarczał gazety i był właścicielem kilku maszyn do gry w Pinball. Przed ukończeniem szkoły średniej, Buffet posiadał już 40-akrową farmę w Omaha, a swój „pinballowy biznes” sprzedał za 1200 dolarów. Legenda głosi, że jeszcze jako nastolatek poinformował najbliższych, że w wieku 30 lat będzie milionerem („a jeśli nie, to skoczę z najwyższego budynku w Omaha”).
Warren Buffet urodził się w 1930 roku, w szczycie Wielkiego Kryzysu. Smykałkę do biznesu wykazywał już od najmłodszych lat. Wystarczy wspomnieć, że swoje pierwsze akcje (spółki Cities Service Preferred) kupił w wieku 11 lat. Jako nastolatek chwytał się wielu zajęć – dostarczał gazety i był właścicielem kilku maszyn do gry w Pinball. Przed ukończeniem szkoły średniej, Buffet posiadał już 40-akrową farmę w Omaha, a swój „pinballowy biznes” sprzedał za 1200 dolarów. Legenda głosi, że jeszcze jako nastolatek poinformował najbliższych, że w wieku 30 lat będzie milionerem („a jeśli nie, to skoczę z najwyższego budynku w Omaha”). / Bloomberg / Jeff Kowalsky
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama