"Cieszymy się, że nasze konsekwentne działania związane z rozszerzaniem oferty telewizyjnej o nowe kanały jak i nowe funkcjonalności przełożyły się na sukces komercyjny. Wynik ten osiągnęliśmy również dzięki Orange Love. Blisko 85% klientów Telewizji Orange korzysta z telewizji właśnie w ramach pakietu Orange Love. Widzimy, jak dużą siłą jest oferowanie klientom pakietu usług, w tym usług telewizyjnych" - powiedział dyrektor marketingu rynku konsumenckiego Orange Polska Artur Stankiewicz, cytowany w komunikacie.

W ofercie Telewizji Orange znajduje się obecnie ponad 190 kanałów, z czego większość w jakości HD oraz 3 w jakości 4K.

Obecnie 343 tysięcy klientów Orange korzysta z dekoderów 4K. Klienci Orange TV w technologii IPTV korzystający z dekodera 4K mogą oglądać wybrane seriale i programy w jakości 4K dostępne w serwisie Netflix, bezpośrednio z poziomu dekodera telewizyjnego, wskazano również.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

(ISBnews)