statystyki

Inne

LARQ

wróć do działu: Inne »

LARQ SA
LARQ SA
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul. Tamka 16/u4 00-349 Warszawa
Numer KRS
Prezes Krzysztof Przybyłowski
Branża media
Giełda LARQ
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji LRQ
Strona internetowa

LARQ S.A. (dawniej CAM Media) jest polską spółką holdingową, której filarami biznesu są dynamicznie rozwijające się podmioty o dominującej pozycji w swoich segmentach rynku m.in.:

  • Nextbike Polska - największy w Polsce dostawca i operator miejskich systemów rowerowych. Spółka zarządza flotą blisko 6 tys. rowerów w 10 miastach w Polsce i posiada bazę ponad 600 tys. zarejestrowanych użytkowników.
  • Synergic - wiodący krajowy operator i właściciel niestandardowych nośników reklamy zewnętrznej. Reklamy klientów spółki eksponowane są na prawie wszystkich polskich lotniskach oraz na kluczowych dworcach autobusowych. Spółka jest wyłącznym operatorem przestrzeni reklamowej na rowerach miejskich oraz w przejściach podziemnych największych polskich miast.
  • Brand24 - właściciel autorskiego narzędzia do monitoringu treści w internecie, sprzedawanego w modelu SaaS (ang. Software as a Service). Spółka posiada dominującą pozycję na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. W bieżącym roku Brand24 z sukcesem rozpoczął komercjalizację swojego unikalnego rozwiązania na rynku globalnym.

Akcje Grupy LARQ notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od maja 2008 roku, początkowo pod nazwą CAM Media. Począwszy od dnia 27 października 2015 roku akcje spółki notowane są pod nazwą skróconą 'LARQ' i oznaczeniem 'LRQ'

Prawo dla specjalisty