Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ranking najbardziej wpływowych Polaków

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
10.Jan Kulczyk Gdyby wpływy mierzyć grubością portfela, najbogatszy Polak, z majątkiem wycenianym na 12,5 mld zł, z pewnością zająłby pierwsze miejsce. Większość pieniędzy miliardera pracuje za granicą. Polacy jednak uczestniczą w jego biznesach, jeżdżąc autostradą A2, a także pijąc piwo wyprodukowane przez Kompanię Piwowarską.
10.Jan Kulczyk Gdyby wpływy mierzyć grubością portfela, najbogatszy Polak, z majątkiem wycenianym na 12,5 mld zł, z pewnością zająłby pierwsze miejsce. Większość pieniędzy miliardera pracuje za granicą. Polacy jednak uczestniczą w jego biznesach, jeżdżąc autostradą A2, a także pijąc piwo wyprodukowane przez Kompanię Piwowarską. / Newspix / Rafal Klimkiewicz
O ich pozycji nie zawsze świadczą pełnione funkcje, popularność w mediach czy wielkość posiadanego majątku. W najnowszym numerze tygodnik "Wprost" publikuje listę 50 najbardziej wpływowych Polaków w 2013 r. Kto dziś sprawuje rząd polskich dusz? Oto pierwsza dziesiątka zestawienia.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej