Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oto 10 najbardziej innowacyjnych gospodarek świata (ZDJĘCIA)

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
7. Singapur. Od odzyskania niepodległości przez Singapur w 1963 r., PKB na mieszkańca zwiększył się osiemdziesięciokrotnie i obecnie wskaźnik jest wyższy niż w Wielkiej Brytanii. Od czterech dekad Singapur odnotowuje nieprzerwanie wzrost gospodarczy, a mało który kraj może się tym poszczycić.
7. Singapur. Od odzyskania niepodległości przez Singapur w 1963 r., PKB na mieszkańca zwiększył się osiemdziesięciokrotnie i obecnie wskaźnik jest wyższy niż w Wielkiej Brytanii. Od czterech dekad Singapur odnotowuje nieprzerwanie wzrost gospodarczy, a mało który kraj może się tym poszczycić. / Bloomberg
Przedstawiamy ranking światowych liderów innowacji według agencji Bloomberg. Kryteria oceny: nakłady na badania i rozwój, odsetek firm technologicznych wśród notowanych spółek, obecność badaczy, zdolność produkcyjna, wydajność osób z wykształceniem wyższym i liczba patentów na milion mieszkańców.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej