Automatyka-Pomiary-Sterowanie SA
Forma prawna spółka akcyjna
Lokalizacja ul. Adama Mickiewicza 95f, 15-257 Białystok
Numer KRS
Prezes Bogusław Łącki
Branża technologie
Produkty instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
Giełda APS
ISIN Szablon:ISIN
Symbol akcji APS
Strona internetowa

Automatyka-Pomiary-Sterowanie (APS) oferuje kompleksowe usługi z zakresu automatyki przemysłowej oparte na najnowocześniejszych narzędziach projektowych, programistycznych i najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych.

APS jest partnerem i dystrybutorem czołowych producentów aparatury pomiarowej i urządzeń automatyki polskich i zagranicznych, oferując sprzedaż detaliczną oraz hurtową podzespołów i komponentów automatyki przemysłowej i elektryki.

W obszarze działalności spółki znajduje się montaż, remonty i konserwacja instalacji elektroenergetycznych, prace pomiarowo-kontrolne i rozruch urządzeń elektroenergetycznych. Ponadto APS zajmuje się produkcją systemów do sterowania procesami przemysłowymi, instalowaniem, konserwacją instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych i testujących.

Odbiorcami produktów i usług APS są elektrociepłownie, zakłady ciepłownicze, przedsiębiorstwa komunalne, przedsiębiorstwa przemysłu spożywczego.

Akcje spółki Automatyka-Pomiary-Sterowanie zadebiutowały na alternatywnym rynku warszawskiej giełdy NewConnect w grudniu 2008 roku.