Demograficzny rachunek zysków i strat. Polska w ogonie zestawienia

13 września 2017, 06:45
Źródło:forsal.pl
Bilans demograficzny w UE w 2016

Bilans demograficzny w UE w 2016źródło: Forsal.pl

W 2016 roku Luksemburg miał najwyższy wskaźnik wymiany ludności. Na drugim końcu skali znalazły się Słowacja i Polska.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (18)

  • Angela Merkel(2017-09-13 07:11) Zgłoś naruszenie 5710

    Niemcy mają zwłaszcza bardzo korzystny stosunek wymiany populacji, zwłaszcza tej dotyczacej wymiany Niemców na Afrykańczyków. Czysty Zysk! Nic tylko brać tych lekarzy i inżynierów z Afryki!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Przem (2017-09-13 07:08) Zgłoś naruszenie 316

    Hm... To chyba jednak dobrze, nie będą się tu wysadzić pseudo imigranci, tylko w kraju Win F i Aut DE.

    Odpowiedz
  • ???(2017-09-13 08:05) Zgłoś naruszenie 292

    Cały art bierze w w łeb, bo nie uwzględnia migracji Ukraińców do Polski .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bogdan(2017-09-13 11:12) Zgłoś naruszenie 257

    A ja czekam az "starzy" Niemcy zostaną zastąpieni przynajmniej w połowie przez "nowych", to wtedy kupie sobie paru "starych" z przeceny na targu niewolników we Frankfurcie

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • aaa(2017-09-13 08:41) Zgłoś naruszenie 202

    Z tą Francją coś mi nie pasuje, a Wam?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ech...(2017-09-13 14:04) Zgłoś naruszenie 93

    Naturalna wymiana populacji w przypadku Polski oznacza szybką likwidację tejże populacji . Tak , tak drogie uschnięte gałązki ewolucji . Cieszcie się swoim bezpłodnym życiem . Tylko nie patrzcie tym którzy mają dzieci w oczy bo zobaczycie w nich jedynie litość . Nie patrzcie też swoim rodzicom bo to co zobaczycie będzie jeszcze smutniejsze.

    Odpowiedz
  • Nieniec z Anatolii(2017-09-13 08:49) Zgłoś naruszenie 41

    @E Turcy w DE też nie byli :)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hermilion(2017-09-20 18:03) Zgłoś naruszenie 41

    Zobaczymy, k...a, jak się ten stosunek zmieni kiedy muzułamnie zaczną wojnę domową w Europie Zachodniej. Nie "jeśli" tylko "kiedy".

    Odpowiedz
  • Virtus(2017-09-20 01:39) Zgłoś naruszenie 31

    Żałuję, że nie jesteśmy na ostatnim miejscu tego "rankingu". Pocieszam się jednak tym, że gdyby PO wygrała wybory, to bylibyśmy dużo wyżej.

    Odpowiedz