Wałęsa ostro krytykuje Dudę w „Die Welt”. "Wstydzę się za prezydenta"

23 grudnia 2015, 07:22 | Aktualizacja: 23.12.2015, 07:26
Źródło:IAR

Lech Wałęsa ostro krytykuje prezydenta Andrzeja Dudę. W wywiadzie dla niemieckiej gazety "Die Welt", Wałęsa mówi, że wstydzi się za obecną głowę państwa.

Reklama

Komentarze (8)

  • dziadek(2015-12-23 08:35) Zgłoś naruszenie 100

    moim zdaniem to Wałęsa nie krytykuje tylko sam siebie. Reszta jest zła i fe jeżeli nie bije pokłonów

    Odpowiedz
  • szatan(2015-12-23 09:24) Zgłoś naruszenie 60

    W wojnie to potrzebna jest broń, oraz ludzi którzy będą ze sobą walczyć. Do tego muszą to być ludzie, przynajmniej sprawni fizycznie. Na marszach wywrotowców - KOD - widać same "mohery" powyciągane z urzędów. Broni nie ma, z kim walczyć nie ma, rewolucji nie będzie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • lo(2015-12-23 10:48) Zgłoś naruszenie 101

    Wałęsiak Bolek człowiek który pomógł tylko sobie i kolesiom. Ten agent Bolek wyprzedał majątek. Elektryk bez szkoły.

    Odpowiedz
  • rebeliant80(2015-12-23 11:04) Zgłoś naruszenie 151

    Za komuny donosił Sowietom, teraz donosi Niemcom

    Odpowiedz
  • DMQ(2015-12-23 13:36) Zgłoś naruszenie 60

    Zrobiłem małe głosowanie w pracy i okazało się, że jednak większość (właściwie to wszyscy teraz obecni) wstydzą się, że Wałęsa był prezydentem Polski a za Dudę wstydziły się 2 osoby (z 8 obecnych).

    Odpowiedz
  • pis patriota(2015-12-23 18:29) Zgłoś naruszenie 00

    lachudra popierajacz bande z PO tylko trybunal stanu dla takiego scierwa !!!

    Odpowiedz
  • Terminator(2015-12-24 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    Dogadał się z komunistami i zachodem jak podzielić majątek Polski i dorobić się. A teraz krytykuje nowego prezydenta Polski w niemieckich mediach!Po prostu wstyd.

    Odpowiedz