Dekpol ma umowę na budowę obiektu magazynowo-biurowego w KokotowieWarszawa, 24.02.2017 (ISBnews) - Dekpol zawarł z firmą 7R Logistic umowę dotyczącą wykonania w systemie generalnego wykonawstwa kompleksowych robót budowlano – konstrukcyjnych oraz robót budowlano instalacyjnych wraz z dostawą materiałów i urządzeń obiektu magazynowo-biurowego w Kokotowie w gminie Wieliczka, podała spółka.

"Za wykonanie całości prac spółka otrzyma ryczałtowe wynagrodzenie netto w wysokości ok. 11% przychodów ze sprzedaży grupy kapitałowej Dekpol za 2015 r. Termin wykonania przedmiotu umowy został ustalony na 31 lipca 2017 r., z możliwością przesunięcia dla części obiektu przeznaczonej do wynajmu do dnia 30 września 2017 r." - czytamy w komunikacie.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od stycznia 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 310,44 mln zł w 2015 r.

(ISBnews)