Złota era polskiej gospodarki. Od 2004 do 2015 roku urosła urosła o 59 proc.

22 marca 2017, 15:22
Źródło:PAP
Warszawa

Warszawaźródło: ShutterStock

W latach 2004-2015 Polska osiągnęła największy skumulowany wzrost PKB wśród państw członkowskich UE; w tym czasie polska gospodarka urosła o prawie 59 proc. - poinformował w środę w Sejmie wiceminister rozwoju Adam Hamryszczak. Duży wpływ na wzrost miały fundusze UE.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • M5an(2017-03-23 15:08) Zgłoś naruszenie 00

    A mogła o 90%

    Odpowiedz
  • alka(2017-03-23 15:03) Zgłoś naruszenie 11

    Rosla , rosla za pozyczone pieniadze i dotacje za ktore trzeba bedzie zaplacic . Przeciez wiadomo ze dotacje na inwestycje to w zaleznosci 50-70% inwestycji , a reszte stanowia zaciagniete kredyty .. Oby nie bylo tak ze gminy poleca w obce rece jako zaplata za niesplacane dlugi , wczesnij zaciagniete na budowe chodnikow itd . Gdzies slyszalam dobry opis tej sytuacji jako "gierkizm -iluzja dobrobytu"

    Odpowiedz
  • emigrant(2017-03-23 12:27) Zgłoś naruszenie 10

    Cena tego "sukcesu" to 1bln długu, który ciągle rośnie. Gierek zbudował Polskę betonową za 25mld USD. Dzisiejsi "włodarze" zbudowali 1000 km autostrad i kilka aqua parków za 250mld USD.

    Odpowiedz
  • Trent(2017-03-23 00:24) Zgłoś naruszenie 31

    20-kilka lat dwucyfrowego bezrobocia - wielki sukces polskiej transformacji gospodarczej. Węgrzy i Czesi mogą zazdrościć!

    Odpowiedz
  • dd(2017-03-22 21:21) Zgłoś naruszenie 107

    Mam wrażenie że na Forsalu jest dużo PIS owskich trollów. Jeśli tu ludzie nażekają że wzrosło o 59% to czego oni chcą 200% ????

    Odpowiedz
  • NiezaKODowany(2017-03-22 18:18) Zgłoś naruszenie 711

    Co za opozycyjna propaganda...Der Dziennik chyba naprawdę chcę, by wybrano POlactwo, które klęczałoby jak przedtem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pupą(2017-03-22 17:07) Zgłoś naruszenie 65

    Ponieważ najważniejsi są kumple w Londyńskim City.

    Odpowiedz
  • Haha(2017-03-22 16:56) Zgłoś naruszenie 1125

    Bo wtedy rządził Tusk :) i stała się ogromna zmiana rolnictwa gdzie 15,5 mln ludzi mieszkających na wsi , która była najbardziej ZACOFANĄ GRUPĄ SPOŁECZNĄ W POLSCE OD CZASÓW PAŃSZCZYŹNIANYCH. UCYWILIZOWANIE WIEŚNIAKÓW BYŁO NAJBARDZIEJ OPŁACALNĄ INWESTYCJĄ W POLSCE JEDNAK DO DZISIAJ MIASTO DOPŁACA WIEŚNIAKOM : NAJPIERW DO BRUKSELI POTEM DO NICH .TO JEDNO I TO SAMO. JEDNAK JAK WIDZĘ TYCH GRUBYCH WIEŚNIAKÓW MASOWO NAJEŻDŻAJĄCYCH SKLEPY, MARKETY W MIEŚCIE TO MNIE ZALEWA , BO NAWET ZA KOMUNY TAKICH KORKÓW W SKLEPACH NIE ROBILI.WPROWADZAJĄ DODATKOWO SWOJE WIOSKOWE ,NIEKULTURALNE ZACHOWANIE, TĘPE GADKI I PCHANIE SIĘ POD KASĘ JAKBY DO CZYTNIKA KART BANKOMATOWYCH CHCIELI WEJŚĆ I DODATKOWO PODEPTAĆ ,WEJŚĆ NA GŁOWĘ PŁACĄCEMU KLIJENTOWI I ZAWOŁAĆ: JA I TAK BĘDĘ PIERWSZY !!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • mda(2017-03-22 16:55) Zgłoś naruszenie 1818

    Hospodarka Polski rosła a dzieci głodowały

    Odpowiedz