KNF zatwierdziła prospekt Venture Inc w związku z ofertą akcji serii GWarszawa, 25.09.2017 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Venture Inc w związku z ofertą akcji serii G, podał KNF.

"Z upoważnienia Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdzono prospekt emisyjny: Venture INC SA z siedzibą we Wrocławiu, w związku z ofertą publiczną akcji serii G oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A, B, C, D, E, F i G" - czytamy w komunikacie.

Oferującym jest Dom Maklerski Trigon.

Na początku styczna br. Venture Inc złożył wniosek do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) o zatwierdzenie prospektu emisyjnego sporządzonego w związku z ofertą nie więcej niż 15 mln akcji serii G spółki oraz ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW 14,84 mln akcji, w tym 5 mln akcji serii A, 840 tys. akcji serii B, 1 mln akcji serii C, 1 mln akcji serii D, 1 mln akcji serii E, 6 mln akcji serii F oraz nie więcej niż 15 mln akcji serii G.

Venture Inc to notowany na NewConnect fundusz szukający możliwości inwestycyjnych w projekty technologiczne. Spółka planuje przejście na rynek główny GPW.

(ISBnews)