Pekabex ma umowę na halę handlowo-logistyczną dla WR-SRH za 42,81 mln zł nettoWarszawa, 22.11.2017 (ISBnews) - Pekabex Bet, spółka zależna Poznańskiej Korporacji Budowlanej Pekabex zawarła z Warszawskim Rolno-Spożywczym Rynkiem Hurtowym S.A. (WR-SRH) umowę na wykonanie hali handlowo-logistycznej wraz z infrastrukturą w Broniszach (gm. Ożarów Mazowiecki) za 42,81 mln zł netto, podał Pekabex.

Przedmiotem zamówienia jest "kompleksowe wykonanie budowy hali, dróg dojazdowych i placów manewrowych, zabudowy Kanału Ożarowskiego zgodnie z projektem budowy 'Hali handlowo - logistycznej' znajdującej się na terenie Warszawskiego Rolno - Spożywczego Rynku Hurtowego S.A. w miejscowości Bronisze przy ul. Poznańskiej 98, gm. Ożarów Mazowiecki wraz z wszelkimi uzgodnieniami, wykonaniem dokumentacji powykonawczej oraz przygotowaniem dokumentów umożliwiających zgłoszenie budynku do użytkowania na terenie WR SRH S.A" - czytamy w komunikacie.

Przedmiot umowy zostanie wykonany w 44 tygodnie od dnia protokolarnego, przekazania terenu budowy, podano także.

Grupa Pekabex jest producentem prefabrykatów żelbetowych i sprężonych, które są wykorzystywane w wielu obszarach budownictwa. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2015 r.

(ISBnews)