Lewestam: Dlaczego aborcja wzbudza w Polsce tak dużo emocji?

20 stycznia 2018, 19:30
Źródło:MAGAZYN DGP
USG ciąża aborcja

USG ciąża aborcjaźródło: ShutterStock

Niewiele nas tak porusza jak aborcja. Są, owszem, inne problemy, które sprawiają, że łapiemy za (polityczną) broń: emigracja, polski węgiel, Unia Europejska ze szczególnym wyszczególnieniem kwestii, czy i z jakiej racji Niemiec chce pluć nam w twarz.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Realista(2018-01-20 21:41) Zgłoś naruszenie 163

    Liberałowie chcą aborcji na życzenie, ale karę śmierci dla przypadków pewnych będą blokować za wszelką cenę.

    Odpowiedz
  • Antoni Wielki(2018-01-20 19:51) Zgłoś naruszenie 1021

    Na temat aborcji niech się wypowiedzą sami zainteresowani, czyli nieżonaci starsi mężczyźni w czarnych sukienkach:).

    Odpowiedz
  • kTn(2018-01-21 01:21) Zgłoś naruszenie 83

    Mordowanie bezbronnych zawsze wzbudza sporo emocji, a w każdym razie powinno...

    Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2018-01-20 23:22) Zgłoś naruszenie 713

    Jakąż swoloczą trzeba być, żeby decydować za kobietę o zawartości jej brzucha.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Korwin(2018-01-21 21:23) Zgłoś naruszenie 30

    Niech kaczynski i kler wychowuje uposledzone dzieci, co ma poczac osoba starsza ktore bedzie trzeba sie zajac na starosc, a sama bedzie musiala obslugiwac niepelnosprawnego, zniszczone zycie, strata pracy, nie zadko brak srodkow do zycia, kler za duzo sobie pozwala, kim sa ludzie , ktorzy zmuszaja nas do heroizmu? i wtracaja w zycie innych, pozwolcie decydowac

    Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2018-01-21 21:09) Zgłoś naruszenie 20

    Wy durnie, co mnie krytykujecie, wiedzcie, że: "kto podnosi rękę na tą co daje życie, ten podnosi rękę na życie samo" ; pewno nie wiecie, może z uwagi na wiek, że za Komuny, w PRL-u aborcja była na żądanie...i Polska miała największy przyrost naturalny w Europie; a dziś, w porządku "obrońców nienarodzonych" Polska wymiera. Za tą zbrodnię odpowiadacie Wy pseudoobrońcy; mordercy w rzeczywistości. Poszły wont. Wolna Polska wystawi Wam kiedyś za to rachunek.

    Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2018-01-21 21:14) Zgłoś naruszenie 20

    ...i do uzupełnienia poprzedniego: pamiętajcie swołoczy, że najpiękniej /jak w świecie roślin i zwierząt/ krzewi przestrzeń i wolność - też w tym zakresie; wszelkie regulacje jej szkodzą

    Odpowiedz
  • Life with Choice(2018-01-21 02:50) Zgłoś naruszenie 17

    Aborcja i Eutanazja na życzenie powinny być dozwolone Wcześniej czy później tak będzie. Polska jak zawsze opóźniona ok 30 lat Zacznijmy od edukacji seksualnej i dostępności ELLA ONE bez tego będzie więcej aborcji i tragedii Zdjęcia chazaniatek są równie okrutne jak te z aborcji Nikt nie zmusza nikogo do aborcji dlaczego, więc zakazywać?

    Odpowiedz
  • LIBERAL(2018-01-21 00:25) Zgłoś naruszenie 18

    Czekam na definicję życia !!! Bo żeby mówić o zabijaniu życia niepoczetego trzeba wiedzie Ze sie zabija ... a jak się to zrobi to nagle się okaże że zabijamy wiele życ czujących i myślących i inteligentnych...nie aborcja ale definicja życia będzie największym wyzwaniem jak już nie jest KK i konserwatystów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • oo(2018-01-21 21:44) Zgłoś naruszenie 00

    Kosciol i pis to hipokyci, krytykuja zabijanie dzieci, a ich poczucie niesienia pomocy emigrantom jest ograniczone, sama obluda, i wybiorcze wspolczucie

    Odpowiedz