Astronomiczne ceny gazu w Polsce. Tak drogo nie było jeszcze nigdy

1 marca 2018, 10:56 | Aktualizacja: 01.03.2018, 11:00
Źródło:wysokienapiecie
Cena gazu w Polsce, źródło: Wysokie Napięcie

Cena gazu w Polsce, źródło: Wysokie Napięcieźródło: Materiały Prasowe

Tak drogo za gaz nie płacono w Polsce nigdy dotąd. To efekt ogromnego zapotrzebowania zarówno u nas, jak i w Europie Zachodniej. Powód? Bestia ze Wschodu i niewidziane od lat pustki w magazynach gazu.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • ......(2018-03-20 21:15) Zgłoś naruszenie 10

    Dlaczego zawsze w komentarzach jest takie plucie jadem a nigdy nie ma jakiejś zdrowej i ciekawej dyskusji?

    Odpowiedz
  • Umowa jest powiązana z Ceną ROPY !!!!!!!(2018-03-20 20:53) Zgłoś naruszenie 00

    Takie powiązanie Polskiej Umowy z GAZPROMEM ....to Nasz Wielki Sukces... Rosja podpisała umowy licząc na Wzrost Cen Ropy... Polacy zamiast stracić ZYSKALI... Ponoć - albowiem jaka jest Umowa z GAZPROMEM tego nie wie nikt poza GAZPROMEM

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • taki wsch styl(2018-03-19 23:38) Zgłoś naruszenie 13

    Po komentarzach widać, że trolle Putina są napędzane na gaz

    Odpowiedz
  • PGNiG niech ci się Wołyń przyśni(2018-03-03 12:18) Zgłoś naruszenie 221

    A stać nas na pompowanie gazu upadłej Ukrainie zarządzanej przez zwolenników bandery?

    Odpowiedz
  • seeman(2018-03-01 16:40) Zgłoś naruszenie 415

    "Astronomiczne ceny gazu w Polsce. Tak drogo nie było jeszcze nigdy" - no i mamy dywersyfikacje w całej okazałości,cała UE korzysta z usług taniego gazu Gazpromu tylko nasi udacznicy będą sprowadzać gaz z USA,a za jaka cenę????,no właśnie tą astronomiczną w tytule,sąsiad pod nosem,rury biegną przez kraj a my będziemy sprowadzać gaz z drugiego końca świata,można i tak więc dlaczego wielki płacz że cena astronomiczna,obowiązuje w tym przypadku zasada płacz i płać,a zobaczymy czy Obywatele RP ten płacz pokochają

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Loco(2018-03-01 16:17) Zgłoś naruszenie 186

    Owieczki PIS nie widza nic dziwnego w nieujawnianiu cen gazu kupowanego w USA. Albo kupujemy go w super promocyjnej cenie, albo po raz kolejny...

    Odpowiedz
  • masakra(2018-03-01 14:34) Zgłoś naruszenie 431

    A gdzie ta potęga gazowa, zapowiadana tak głośnie ? Miało być tanio i niezależnie, a jest drogo i bierzemy jak leci, ludziska zapłacą. A urzędnikom premie, że osiągnęli wielki sukces, "bo załatwili."

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-03-01 13:20) Zgłoś naruszenie 910

    Potrzebna tania i stabilna alternatywa dla gazu, ropy, węgla!To atom!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • lgst(2018-03-01 13:18) Zgłoś naruszenie 4516

    Proponuję więcej "taniego" gazu /tak mówią politycy pis/ z Kataru i naszego "kochanego sojusznika" amerykanów, przeciez ciemny lud to kupi.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • pp(2018-03-01 13:16) Zgłoś naruszenie 163

    A nie ma to przypadkiem związku z kupnem gazu od Hamerykanów?

    Odpowiedz
  • Sid(2018-03-01 12:01) Zgłoś naruszenie 3414

    Polska jest nieprzygotowana na jakieś awaryjne sytuację,polityka energetyczna jest po prostu słaba,kupować drogi gaz który w takich sytuacjach będzie mega drogi to ogólnie pokazuje mądrość obecnego rządu,jest bezmyslny jak poprzedni

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz