Play: Jean-Marc Harion obejmie funkcję prezesa P4 od 1 sierpniaWarszawa, 19.04.2018 (ISBnews) - Jørgen Bang-Jensen zrezygnował z funkcji prezesa P4 - spółki zależnej Play Communications - od 1 sierpnia 2018 r., w związku z czym stanowisko obejmie Jean-Marc Harion, podało Play Communications.

"Jørgen Bang-Jensen zdecydował ustąpić z pełnienia funkcji prezesa zarządu P4 sp. z o.o., spółki całkowicie zależnej od spółki z dniem 1 sierpnia 2018 roku" - czytamy w komunikacie.

Jørgen Bang-Jensen pozostanie znaczącym akcjonariuszem spółki i będzie dostępny w zakresie doradztwa wysokiego szczebla dla P4, podano także.

"Jean-Marc Harion obejmie stanowisko po Jørgen Bang-Jensen i rozpocznie pełnienie funkcji nowego Prezesa Zarządu P4 sp. z o.o. 1 sierpnia 2018 roku" - czytamy dalej.

Jean-Marc Harion ostatnio był prezesem spółek Orange Egypt i Mobistar, a wcześniej pełnił funkcję prezesa Orange Dominicana oraz Orange VP Business Development Americas w Nowym Jorku. Przed dołączeniem do Orange Group, Jean-Marc Harion stworzył swoje własne przedsiębiorstwo Computer Channel, które rozwijał przez 10 lat do czasu jego sprzedaży na rzecz Wanadoo (France Telecom Group).

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

(ISBnews)