Sygnity ma umowę z MRPiPS o wart. do 26,2 mln zł bruttoWarszawa, 26.06.2018 (ISBnews) - Sygnity podpisało z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej umowę dotyczącą m.in. rozwoju oprogramowania i utrzymania w sprawności oprogramowania, podała spółka. Termin realizacji ustalono do końca I półrocza 2021 r., a maksymalne wynagrodzenie określono do kwoty 26,175 mln zł brutto.

"Przedmiotem umowy jest rozwój oprogramowania, utrzymanie w sprawności oprogramowania, w tym wykonywanie zmian prawnych oraz dostosowanie oprogramowania do obowiązującej wersji opisu systemu, wykonywanie zmian funkcjonalnych, w tym wykonywanie zmian w oprogramowaniu na potrzeby integracji z centralnym systemem informatycznym zabezpieczenia społecznego, zgodnie z dyspozycją zmian, wdrażanie i utrzymanie tych zmian w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej oraz przeprowadzenie jednodniowych szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania w nowo wdrażanych jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej. Termin realizacji umowy ustalono do końca I półrocza 2021 r." - czytamy w komunikacie.

Jak podała spółka, maksymalne wynagrodzenie przysługujące Sygnity z tytułu wykonania umowy zostało określone do kwoty 26,175 mln zł brutto.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT.

(ISBnews)