Lubnauer: wrogie przejęcie naszych posłów przez PO oznacza, że KO zmienia kształt

6 grudnia 2018, 09:12 | Aktualizacja: 06.12.2018, 09:12
Źródło:PAP
Katarzyna Lubnauer

Katarzyna Lubnauerźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Środowy gest wobec Nowoczesnej oznacza, że PO nie ma zamiaru kontynuować Koalicji Obywatelskiej w dotychczasowym kształcie; wrogie przejęcie posłów nie pozwala na stwierdzenie, że ma się koalicję - stwierdziła w czwartek przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • FF(2018-12-06 09:22) Zgłoś naruszenie 111

    Kobiety w polityce ....

    Odpowiedz
  • Jacek(2018-12-06 09:36) Zgłoś naruszenie 193

    Ale hipokryci.... najpierw marudzą że jeden z Nowoczesnej przeszedł na śląsku do PIS i że to jest haniebna korupcja polityczna, a na szczeblu wyższym - Sejm, podbierają jak leci posłów Nowoczesnej i wtedy jest to geniusz Schetyny..

    Odpowiedz
  • Michał (2018-12-06 09:47) Zgłoś naruszenie 54

    Lepsza jedna platforma, czy koalicja obywatelska... niż pseudo koalicja, która zaraz po wyborach się rozpada zamiast realizować program wyborczy... jak ma to miejsce np. aktualnie we Wrocławiu.

    Odpowiedz
  • baca(2018-12-06 09:51) Zgłoś naruszenie 81

    No to PO zrobiła sobie KO - to jest mistrzostwo żeby znokautować samego siebie. Brawo towarzysze!

    Odpowiedz
  • Komornik(2018-12-06 10:18) Zgłoś naruszenie 92

    Zabawiali sie przez 3 lata by marnie skończyć w łapskach PO No ale jeszcze trzeba zapłacić rachunek za to warcholstwo bo kredyt ok 4 mln Rysio i spółka nijak nie chce oddać. Terazjuz wiemy dlaczego chcą likwidacji CBA .

    Odpowiedz
  • aa(2018-12-06 12:04) Zgłoś naruszenie 41

    ,,Znowu w życiu mi nie wyszło" może śpiewać Adaś Michnik rzeczywisty twórca Nowoczesnej.

    Odpowiedz
  • Korpo(2018-12-06 12:31) Zgłoś naruszenie 31

    Rok temu okupowali sejm, tworzyli ciamajdan, jeździli na Madere. Dziś są władcami wszechświata ... a nie czekaj.

    Odpowiedz
  • Makrel von Poppelin(2018-12-06 13:14) Zgłoś naruszenie 11

    No a teraz wyciagnac paru niezadowolonych gosci z .N w sejmiku Mazowieckim i to by byla ta dogrywka o ktorej myslalem (to mogloby kompletnie rozbic PSL).

    Odpowiedz
  • Hejfajstos(2018-12-06 13:15) Zgłoś naruszenie 21

    Nadzieja została mi odebrana, gdy Lubnauer i tę bandę kretynek ktoś dopuścił do głosu w ogóle.

    Odpowiedz