Będziemy żyli coraz krócej. Oto najnowsze dane GUS [KALKULATOR DŁUGOŚCI ŻYCIA 2019]

25 marca 2019, 19:30 | Aktualizacja: 26.03.2019, 14:25
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Długość życia

Długość życiaźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Najnowsze dane GUS dotyczące średniego dalszego trwania życia kobiet i mężczyzn pokazują, że będziemy żyć krócej. Statystycznie o jeden miesiąc.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (32)

  • pisze(2019-04-15 11:56) Zgłoś naruszenie 20

    Wreszcie ktoś proponuje uproszczenie procedur i przyspieszenie procesów sądowych. To się nazywa reforma! Podpisuję sie obiema rękami za FairPlay!

    Odpowiedz
  • DLUGOWIECZNY(2019-04-02 13:50) Zgłoś naruszenie 31

    w tym kalkulatorze na wybor dlugosci zycia zrobcie jeszcze wybor plci bo mezczyzni inaczej zyja i kobiety inaczej . roznica jest znaczaca

    Odpowiedz
  • Troll(2019-03-30 08:57) Zgłoś naruszenie 53

    Dłuższe życie ale marne, nie jest lepszą alternatywą. Jaki smog był 100 lat temu, gdy nie było innego ogrzewania niż węglowe, a miasta liczyły po milion mieszkańców ?

    Odpowiedz
  • rolnik(2019-03-26 21:59) Zgłoś naruszenie 120

    nikt nie mówi o stresie a stres jest przyczyna wielu chorób

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-03-26 15:01) Zgłoś naruszenie 50

    @kas: same się stresują siedząc często godzinami przed lusterkiem!!! LoooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-03-26 13:15) Zgłoś naruszenie 236

    Widoczne jest od wielu lat że kobiety żyją na koszt mężczyzn!!! Stres w pracy i stres w domu powoduje u mężczyzn często szybszy zgon!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Zet(2019-03-26 11:13) Zgłoś naruszenie 160

    Dziwnym zbiegiem okoliczności spozycie alkoholu na osobę w Polsce osiągnęło 12 litrów

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • zeflik(2019-03-26 11:12) Zgłoś naruszenie 121

    Ludzie bezrefleksyjnie oglądają tv oraz czytają głupoty czego skutkiem jest nabieranie się na durne reklamy i diety. W pogoni za kasiurą codziennie dawkują sobie kortyzol, połykają niepotrzebne informacje niszczące mózg. Eeeee tam, szkoda się rozpisywać.

    Odpowiedz
  • wert(2019-03-26 11:11) Zgłoś naruszenie 271

    Przykład Hiszpanii pokazuje, ze siesta godzinna w ciągu dnia, po wypiciu buteleczki wina i brak zaangażowania po niej w pracy służą jednak człowiekowi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • POPISSLDPSL(2019-03-26 10:50) Zgłoś naruszenie 333

    Nieistniejąca służba zdrowia, jedzenie, które jest w rzeczywistości trucizną, głodowe pensje etc. etc.... Ten kraj musi zdechnąć

    Odpowiedz
  • alojzy(2019-03-26 10:38) Zgłoś naruszenie 158

    Poczekajmy jeszcze na popularyzacje 5G. Wtedy zapewne dlugosc zycia spadnie srednio o kilkanascie lat

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • serbiusz(2019-03-26 00:01) Zgłoś naruszenie 159

    Chłopy żyją do 74 ale według władzy 82 te 8 lat, to właśnie dlatego emerytura jest jałmużną , za parę lat długość życia to 120 lat emerytura 450 zł dla dwojga...........

    Odpowiedz
  • Ed(2019-03-25 20:58) Zgłoś naruszenie 2632

    POlityka śmieciowa na wsiach Thusków. Zlikwidowali darmowe kontenery to co robią na wsi. Palą śmieci. A to nie lata 80te gdzie śmieci to papier i szkło itp. tylko teraz plastiki, gumy i inne rakotwórcze ********* Mamy efekty. Ci nieudacznicy nic nie potrafili zrobić. Na nowe płoty i nowe brukowane podwórka było z unii ale na termoizolacje chałup już nie.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Eduardo(2019-03-25 20:41) Zgłoś naruszenie 5428

    Będziemy żyli coraz krócej. - jak rząd to osiągnął?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Kwas(2019-03-25 19:44) Zgłoś naruszenie 421

    Najlepsze wskażniki dalszego trwania życia są na pomnikach cmentarnych .

    Odpowiedz
  • Rafal(2019-03-25 19:32) Zgłoś naruszenie 6748

    Dobra zmiana skraca zycie.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz