Chiny: Zwarte oddziały policji ćwiczą niedaleko granicy z Hongkongiem. Pokaz siły?

15 sierpnia 2019, 11:32 | Aktualizacja: 15.08.2019, 11:51
Źródło:PAP
Hongkong

Hongkongźródło: PAP
autor zdjęcia: JEROME FAVRE

Oddziały zwarte chińskiej policji ćwiczą w czwartek na stadionie w pobliżu granicy z Hongkongiem. Eksperci sądzą jednak, że ryzyko związane z pacyfikacją hongkońskich protestów przy użyciu sił zbrojnych wciąż jest dla Pekinu zbyt duże.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Terminator(2019-08-15 14:33) Zgłoś naruszenie 13

  Hongkong oraz Tajwan zostaną niedługo zajęte przez Chiny!!! Polityka Chin jest coraz agresywniejsza nie tylko w tamtym regionie!!! Wielkie inwestycje zachodnie i tania siła robocza pomogły Chinom stać się bardzo szybko ważnym globalnym graczem oraz utrzymać komunizm jako system kontrolny i niewolniczy dla ponad 1 mld. Chińczyków!!! Wiadomo, ich elity od dawna to bardzo bogaci kapitaliści!!! "Hamulec" pana Trumpa nie powstrzyma Chin bo przyszedł o ponad 30 lat za późno!

  Odpowiedz
 • Terminator(2019-08-15 14:31) Zgłoś naruszenie 13

  Hongkong oraz Tajwan zostaną niedługo zajęte przez Chiny!!! Polityka Chin jest coraz agresywniejsza nie tylko w tamtym regionie!!! Wielkie inwestycje zachodnie i tania siła robocza pomogły Chinom stać się bardzo szybko ważnym globalnym graczem oraz utrzymać komunizm jako system kontrolny i niewolniczy dla ponad 1 mld. Chińczyków!!! Wiadomo, ich elity od dawna to bardzo bogaci kapitaliści!!! "Hamulec" pana Trumpa nie powstrzyma Chin bo przyszedł o ponad 30 lat za późno!!

  Odpowiedz
 • Terminator(2019-08-15 14:30) Zgłoś naruszenie 12

  Hongkong oraz Tajwan zostaną niedługo zajęte przez Chiny!!! Polityka Chin jest coraz agresywniejsza nie tylko w tamtym regionie!!! Wielkie inwestycje zachodnie i tania siła robocza pomogły Chinom stać się bardzo szybko ważnym globalnym graczem oraz utrzymać komunizm jako system kontrolny i niewolniczy dla ponad 1 mld. Chińczyków!!! Wiadomo, ich elity od dawna to bardzo bogaci kapitaliści!!! "Hamulec" pana Trumpa nie powstrzyma Chin bo przyszedł o ponad 30 lat za późno!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze