Fiat 500 w USA to nieudany eksperyment. Model będzie wycofany ze Stanów

6 września 2019, 06:21
Źródło:Bloomberg
Sprzedaż Fiata w USA

Sprzedaż Fiata w USAźródło: Forsal.pl

Fiat Chrysler Automobiles wstrzymuje produkcję swojego Fiata 500 i elektrycznego hatchbacka 500e w Ameryce Północnej.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • lol(2019-09-08 20:36) Zgłoś naruszenie 00

    Fiat 500 jest na tyle małym samochodem, że w USA sprzedają je klientom w rozmiarze do (36 USA).

    Odpowiedz
  • prezes(2019-09-08 18:12) Zgłoś naruszenie 10

    no,przecietny Amerykanin moze to auto pomylic z wozkiem na polu golfowym albo na zakupy.pamietam jak w 1986 roku tlumaczylem grupe Amerykanow w Muszynie i przydal mi sie tam moj Fiat126p.jaka ucieche mialy te rosle dziewczyny z Kaliforni ,niektore mialy po 180 cm -takie duze,silne,gdy jechaly ze mna maluchem na zakupy-Slowo cute bylo stale uzywane-to one mowily mi,ze w USA sa wieksze wozki do golfa,a w PRL to jest podstawowe auto.Gdy dowiedzialy sie do tego,ze ja mam prawo kupic tylko 25 l benzyny na miesiac (na kartki) to juz zrozumialy co to jest socjalizm.Cala grupa solidarnie dawala mi dolary abym kupowal benzyne za lapowki-co tez bylo dla nich zabawne,ze niby nie mozna ale za dolary mozna.No,takie wspomnienia z PRL a propos maly Fiat i USA.

    Odpowiedz
  • wiesscar(2019-09-08 13:35) Zgłoś naruszenie 02

    Wg mnie choc sie nie znam /nie mam auta/ dobre sa samochody japonskie. Jednak poniewaz jestem Polakiem i mieszkam w Polsce to gdybym kupowal auto wzialbym tez pod uwage te ktore sa skladane w Polsce.

    Odpowiedz
  • czuczo(2019-09-07 15:38) Zgłoś naruszenie 21

    spróbujcie u pigmejów

    Odpowiedz
  • sig69(2019-09-07 09:24) Zgłoś naruszenie 54

    Fiat-Chrysler to malzenstwo slepego z kulawym. Obie firmy produkuja pojazdy niskiej jakosci, zwlaszcza Chrysler. Nazwa Chrysler juz dawno zasluzyla sobie na wymazanie z listy producentow samochodow, ale jakos utrzymuje sie na powierzchni jak stare g...no w szambie. Zreszta nawet niemieckie samochody nie dorownuja obecnie jakoscia do japonskich, ale Mercedesa i BMW ratuje przynajmniej snobizm nowobogackich, a zwlaszcza Chinczykow.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Syrena (2019-09-07 06:59) Zgłoś naruszenie 35

    Fiat bezjakościowo może konkurować z chińskimi wynalazkami transportu i... Teslą. Królowie lawet i poboczy hitem sprzedaży nigdy nie będą

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • b22(2019-09-06 20:11) Zgłoś naruszenie 814

    Pod wzgledem brzydoty 500-tka może konkurować spokojnie z Multiplą.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ^∆^(2019-09-06 16:07) Zgłoś naruszenie 82

    Jak wygląda 500-tka na 8-pasmowej autostradzie? :)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • MC(2019-09-06 12:06) Zgłoś naruszenie 91

    Co się dzieje z europejskimi producentami ? Peugeot,Citroen, Renault nieobecne w Stanach, Fiat sprzedaje tyle co nic. VW jakoś, ale też bez rewelacji....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • jerzy(2019-09-06 10:28) Zgłoś naruszenie 1319

    I słusznie. Nie rozumiem co jest pięknego w małym samochodzie?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz