Cichy sojusz MON z resortem sprawiedliwości. Błaszczak nowym premierem?

10 października 2019, 07:49 | Aktualizacja: 10.10.2019, 08:01
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Mariusz Błaszczak

Mariusz Błaszczakźródło: ShutterStock

Mateusz Morawiecki to wciąż pierwszy wybór prezesa PiS na stanowisko premiera. Ale jeśli posłowie Zbigniewa Ziobry uzyskają dobry wynik, może zostać nim Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (21)

  • uuu(2019-10-10 09:12) Zgłoś naruszenie 3316

    Płaszczak to miernota i NIGDY nie będzie premierem. Artykuł ma zniechęcić do głosowania na PIS. Kiedyś straszyliście Macierewiczem a teraz Błaszczakiem. Żenada.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • ale jaja!(2019-10-10 13:07) Zgłoś naruszenie 202

    Bu ha ha! Co tu komentować? Tylko specjalisty z forsala moga takie głupoty produkować. Macie czas do piątku wieczorem :)))

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-10-10 14:52) Zgłoś naruszenie 181

    Lepiej dla Polski i dla gospodarki jak zostanie pan Morawiecki premierem!!!

    Odpowiedz
  • m(2019-10-10 09:22) Zgłoś naruszenie 122

    Autorzy mają cel lub nadzieję, iż Jarosław Kaczyński pozbędzie się Mariusza Błaszczaka po takiej informacji. Próbują wykorzystać metodę stosowaną przez prezesa PiS - dziel i rządź - dla rozbicia obozu władzy. Ciekawe. I tylko tyle. Szanse raczej marne. Wojna w PiS raczej się odwlecze. Przynajmniej do odejścia Jarosława Kaczyńskiego na emeryturę, a i to nie jest pewne.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Szkoda gadać (2019-10-10 12:13) Zgłoś naruszenie 113

    Ale głupoty piszą pismaki, którzy sympatyzują z radykalną.

    Odpowiedz
  • Mario69(2019-10-10 12:06) Zgłoś naruszenie 115

    Słychać wycie? Znakomicie 🤣

    Odpowiedz
  • Widownia(2019-10-10 10:59) Zgłoś naruszenie 1021

    Ziobro jest nie do ruszenia, jego prokuratura ma tyle haków na PISowsców, że wystarczy na każdego. Od Jarka w dół. Bo za czasów PIS służby nie łapią złodziei ale ich ochraniają aby nie było afer, przypomnę: Banaś, Kuchciński, KNF itp.

    Odpowiedz
  • Stein(2019-10-10 09:21) Zgłoś naruszenie 90

    A co na to Robert Górski ?

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-10-10 10:50) Zgłoś naruszenie 72

    Widzę, że połowa komentujących wszędzie wietrzy spisek... jak Wam musi być smutno.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pepe(2019-10-10 12:36) Zgłoś naruszenie 52

    Ten jak go Dorn nazwal ‚chodzacy deficyt intelektualny’?! 😆

    Odpowiedz
  • Republika Banasiowaw akcji(2019-10-10 23:27) Zgłoś naruszenie 41

    Każde państwo ma swoja mafię, w Polsce mamy PiS

    Odpowiedz
  • Kłamstwo Smoleńskie! też PAMIĘTAMY!!!(2019-10-10 23:40) Zgłoś naruszenie 42

    Afery PiS Afera z łapówką dla ks. Rafała Sawicza Afera Kazimierza Kujdy Afera KNF Afera „aniołków Glapińskiego” Afera we wrocławskim PCK Afera samolotowa Kuchcińskiego Afera kilometrówkowa Kuchcińskiego Afera podkarpacka Afera Kosteckiego Afera hejterska u Ziobry Afera z utajnieniem list poparcia kandydatów do nowej KRS Afera Solidarnej Polski Ziobry impreza za środki z UE Afera z działką Morawieckiego Afera z taśmowa Morawieckiego Afera SKOK Afera z milionami dla rządu Szydło Afera z wypadkiem Szydło Afera z wypadkami SOP (wcześniej BOR) Afera Igora Stachowiaka Afera Bartłomieja Misiewicza Afera Wacława Berczyńskiego Afera Polskiej Fundacji Narodowej Afera inwigilacyjna, opozycji Afera Pegasusa Afera „córki leśniczego” Afera Mariana Banasia

    Odpowiedz
  • polka(2019-10-10 11:00) Zgłoś naruszenie 37

    banda h...a!!!! zlodzieje

    Odpowiedz
  • doktor z nadwagą(2019-10-10 16:52) Zgłoś naruszenie 24

    spokojnie spokojnie :) Mariusz może być nawet generalissimusem i ekscelencją :)- co to ma za znaczenie?. PiS wygra w cuglach, zrobi to na czym się zna tj Wenezuelę, a suweren będzie zadowolony tak jak to było w Wenezueli czy Grecji. A ze to wszystko padnie to pewne, ale nie dziś i nie jutro. Kiedy padnie, to się powie, ze to spisek zachodu i suweren będzie zadowolony. A później to już będzie rok 89, ale to jeszcze trochę., :D

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-10-10 15:34) Zgłoś naruszenie 12

    A u was na Ukrainie wojna.

    Odpowiedz
  • capi(2019-10-10 22:57) Zgłoś naruszenie 13

    Co za głupi artykuł, godny lewackiej miernoty

    Odpowiedz