Doing Business 2020: Polska spada o 7 pozycji na 40. miejsce w rankingu

24 października 2019, 07:16 | Aktualizacja: 24.10.2019, 07:58
Źródło:ISBnews
Ranking Doing Business 2020 - Polska

Ranking Doing Business 2020 - Polskaźródło: Materiały Prasowe

Edycja 2020 przyniosła Polsce 3. z kolei spadek w rankingu Doing Business. W edycji 2018 Bank Światowy sklasyfikował polską gospodarkę jako 27. najbardziej przyjazną biznesowi. Rok później było to 33. miejsce. W tym roku uplasowaliśmy się dopiero na 40. miejscu w zestawieniu.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (21)

  • Terminator(2019-10-24 07:30) Zgłoś naruszenie 126728

    A co to za lewacka ranking?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Handlowiec(2019-10-24 07:56) Zgłoś naruszenie 16344

    No coz, podobno mamy jednych z najlepszych informatyków na świecie- ale systemy informatyczne u nas kuleja:( Czemu się nie dziwić, ministrem cyfryzacji to ostatnio bodajze dziennikarz był:) a poprzednio inny humanista...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Starla(2019-10-24 08:35) Zgłoś naruszenie 4454

    Brawo PiS! Może uda wam się nie dokończyć tej kadencji :) Trzymam kciuki!

    Odpowiedz
  • Widz(2019-10-24 08:46) Zgłoś naruszenie 14971

    Terminator jest lewakiem ale o tym nie wie. Popiera centralne sterowanie podbiesieniem placy minimalnej czyli centralne sterowanie gospodarka inaczej komunizm a komunisci to lewacy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • znak, że dobrze się dzieje(2019-10-24 08:58) Zgłoś naruszenie 6148

    Gorzej dla wyzyskiwaczy = lepiej dla ludu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Antoni(2019-10-24 09:01) Zgłoś naruszenie 16944

    A moze by tak wszytko piz*.* i wyniesc sie do Szwajcarii? Co myslicie?

    Odpowiedz
  • M5an(2019-10-24 10:25) Zgłoś naruszenie 20459

    "brawo PiS".

    Odpowiedz
  • komentator (2019-10-24 11:28) Zgłoś naruszenie 19352

    Znowu spadek :/

    Odpowiedz
  • Baitoki(2019-10-24 15:48) Zgłoś naruszenie 22029

    To normalne po tym co robią. Sam osobiście wstrzymałem inwestycje do wyborów i ich stanowiska, co do durnych pomysłów. Do końca roku się zobaczy, co się wydarzy, potem najpewniej zwijam biznes, jeśli zaczną wprowadzać swoje chore pomysły, to ja bardzo szybko znikam. Nie będę milionów tracił, na ich kolejne chore ambicje, nie po to tyle ryzykowałem, nie spałem po nocach i pracowałem całe dnie, nawet nie raz kilka dni bez snu, żeby coś osiągnąć, nie pozwolę im tego zniszczyć.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-10-24 17:36) Zgłoś naruszenie 21343

    Nic sie nie stalo. My PIS mamy wszystko pod kontrolą. Jak będzie trzeba poślemy tam POrawieckiego i Polska od razu podskoczy w rankingu. Ja tego będzie mało nazwiemy tych rankingowcow wrogami Polski i wszystko będzie ok. Jak tego będzie mało to napiszemy naszych wrogów na listę osób niepożądanych Schoengen jak Ludmiłe Kozłowską.

    Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-10-24 17:38) Zgłoś naruszenie 17812

    Każdy kto krytykuje PIS jest nazywany wrogiem Polski. A co? Kto nam zabroni rzucić takie oszczerstwo

    Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-10-24 17:42) Zgłoś naruszenie 16716

    Niemożliwe 》spadamy w rankingach 😕😟😩. A w TVPis mówią inaczej......nasz prezes się przemęcza... To nie ludzie to wilki

    Odpowiedz
  • LOL(2019-10-24 18:18) Zgłoś naruszenie 11049

    Dla nieuków piszących durne komentarze. Według tego rankingu za Polską jest np. Holandia, Belgia i Włochy. Co wy na to ??????

    Odpowiedz
  • Gut(2019-10-24 18:52) Zgłoś naruszenie 18526

    To sa sprawy , ktorymi rząd się zajac powinien, ale nie, w Polsce ważniejsze jest obrona Matki Boskiej Częstochowskiej. W Polsce właśnie takimi sprawami zajmują się politycy, bo jest na ów sprawy podaż wśród narodu. I co to mówi o samym narodzie? Naród polski nie ma za grosz pojęcia o tym jak powinno funkcjonować sprawne, bogate i nowiczesne Państwo i społeczeństwo. Żyjemy w sredniowieczu mentalno kulturowym.

    Odpowiedz
  • swb(2019-11-16 18:15) Zgłoś naruszenie 00

    A ten ranking to możecie sobie wsadzić tam gdzie i wszelkie sondaże ... Tak, dokładnie tam

    Odpowiedz